Acum este Joi Mar 28, 2024 10:54 am

Articole Nikonisti.ro

Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Va tinem la curent cu tot ceea ce este nou

Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde Tudor_dx » Joi Ian 10, 2013 5:18 pm

In urma agregarii topurilor juriului si publicului, astazi avem placerea sa anuntam castigatorului marelui premiu la Se cauta fotografia lunii din 2012.

Mai multe detalii pe nikonisti.ro.
Tudor_dx
 
Mesaje: 2041
Membru din: Joi Sep 03, 2009 10:08 am

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde iooo » Dum Ian 13, 2013 3:41 pm

despre jurizare, faptele vorbesc de la sine ( rusine dinu patriciu ) :lol:
despre calitatea pozei de a reprezenta concursul, mesajul pe care il transmite, am rezervele mele . dar cine nu munceste, nu greseste la fel ca si cainii latra, caravana trece.
sunt curios doar cum va arata concursul viitor
iooo
 
Mesaje: 270
Membru din: Dum Feb 22, 2009 9:28 am

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde Iris » Dum Ian 13, 2013 4:30 pm

Ma intreb, oare pentru evidenta favorizare din anul acesta ce explicatie va gasi "echipa de profesionisti" de la Nikon Romania? Anul trecut s-au scuzat si au cerut intelegere ...dar au promis ca in acest an va fi totul transparent si cat se poate de obiectiv. Nu am nimic personal cu nimeni, felicitari "descurcaretilor", dar eu m-am saturat sa vad cum se devalorizeaza mereu talentele in societatea noastra si se promoveaza persoane care nu muncesc pentru ceea ce primesc. Si,da, trebuie sa iei atitudine in fata nedreptatii evidente! Din pacate sunt multi "guralivi" care doar fac galerie de pe margine... mai greu cand vine vorba de fapte....
Iris
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Iun 30, 2011 4:29 pm

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde raduuuuu » Dum Ian 13, 2013 6:38 pm

Eu ma tot minunez de coincidenta extraordinara, Voi realizati ca 2 poze au 10 puncte, 3 au 9 puncte si 2 au 8 puncte si niciuna din aceste poze nu s-a clasat 1 loc sau 2 locuri mai sus astfel incat sa detroneze favorita juriului. Mi se pare de-a dreptul fascinant cum a fost facut acel clasament al "juriului" fara a lua in considerare clasamentul publicului, bineinteles, si, al naibii ghinion nicio poza nu a strans mai mult de 10 puncte. In conditiile astea ma bucur ca n-am iesit pe locul 1 la public, caci nu as fi aparut deloc in clasamentul juriului.

O seara buna,
Radu Diaconescu
raduuuuu
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Iul 05, 2009 10:46 am
Localitate: Constanta / Bucuresti

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde raduuuuu » Lun Ian 14, 2013 1:30 pm

!!!!!Domnilor, ati gresit grav!!!!!! Domnul Ionut Hrenciuc a avut din partea publicului 34 de voturi, ceea ce il plaseaza la egalitate de voturi cu domnii Iacob, Mares si Pop, ceea ce ii ofera 3 puncte in clasamentul publicului. Daca adunam apoi cele 3 puncte mai sus mentionate cu cele 8 din clasamentul juriului, va obtine un total de 11 puncte. Cu alte cuvinte, felicitari domnului Hrenciuc, deoarece este castigatorul concusrsului!!!!!!!
raduuuuu
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Iul 05, 2009 10:46 am
Localitate: Constanta / Bucuresti

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde admin » Lun Ian 14, 2013 3:21 pm

Va multumim ca ne-ati sesizat greseala pe care am facut-o in calculul final. Am remediat si ne cerem scuze tuturor pentru eroare. Felicitari castigatorului, Ionut Hrenciuc.
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde Lucia » Mar Ian 15, 2013 10:13 am

Se mai cauta fotografii in 2013?
Lucia
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Noi 16, 2012 1:54 pm

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde admin » Mar Ian 15, 2013 2:42 pm

Lucia scrie:Se mai cauta fotografii in 2013?


Da, de astazi incepe o noua etapa a concursulului: http://www.nikonisti.ro/articole/se-cauta-fotografia-lunii-ianuarie-sporturi-de-iarna/1152
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: Castigatorul Marii Finale la Se cauta fotografia lunii

Mesajde iooo » Mar Ian 15, 2013 10:29 pm

Multumesc pentru urare....dar cum as putea multumi juriului daca nu-l cunosc :)
iooo
 
Mesaje: 270
Membru din: Dum Feb 22, 2009 9:28 am


Înapoi la Stiri/Anunturi Nikon in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori