Acum este Vin Mar 29, 2024 11:31 am

Articole Nikonisti.ro

Nikon D3100 - declansare repetata

Despre compozitie, lumina, incadrare si alte probleme fundamentale ale fotografiei

Re: Nikon D3100 - declansare repetata

Mesajde DannyMC » Lun Apr 08, 2013 5:20 pm

LLiza scrie:.Cred ca sunteti satuli de incepatori,dar mie imi ajunge sa imi lasati un link,unde imi explica pe intelesul meu totul,am tot cautat in google dar nimik din care sa si inteleg ceva.poate voi stiti ceva.mersi anticipat nikonistilor.

Chiar pe site-ul Nikonisti:
Tutoriale
Sunt video sunt usor de inteles. :) S-ar putea sa fie nevoie sa te loghezi pe site (nu se foloseste acelasi user/parola ca pe forum) Suces!
Avatar utilizator
DannyMC
 
Mesaje: 2572
Membru din: Mar Mar 09, 2010 8:01 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Nikon D3100 - declansare repetata

Mesajde Tudor_dx » Mar Apr 09, 2013 1:48 pm

mihaiuz scrie:
Tudor_dx scrie:Hai ca eu ti-am zis convins ca al tau are, dar de fapt D3100 si D3200 nu au aceasta functie. De la D5100 si D5200 in sus.


:D :D :D :D

Multumesc Tudor_dx :). Toata treaba asta .... ma facut sa pierd ceva timp :D .... nu-mi pare rau ..... insa pacat ca nu ar aceasta functie :)

Multumesc inca o data de ajutor ;)

A .... cred ca, cu aceasta ocazie .... ti-ai mai improspatat si tu putin memoria :)


Cu placere si scuze de confuzie. Se mai intampla.
Tudor_dx
 
Mesaje: 2041
Membru din: Joi Sep 03, 2009 10:08 am

Re: Nikon D3100 - declansare repetata

Mesajde mihaiuz » Lun Apr 29, 2013 6:00 pm

LLiza scrie:Buna,sunt noua pe forum,noua in achizionarea unui D3100 ,si cred ca nu sunt prima care e complet incepatoare,cerinta mea ar fi daca stiti vreun site,sau un forum,unde sunt explicate pe intelesul meu,cel mai important,termenii si tehnica fotografierii atat in natura cat si peste tot,deci ce optiuni sa folosesc pt natura,ce pt portret deci intr`un final totul de la 0.Nu am vrut sa deschid un topic nou,imi cer scuze ca aici am postat.Cred ca sunteti satuli de incepatori,dar mie imi ajunge sa imi lasati un link,unde imi explica pe intelesul meu totul,am tot cautat in google dar nimik din care sa si inteleg ceva.poate voi stiti ceva.mersi anticipat nikonistilor.


Pe mine ma ajutat foarte mult .... intradevar ia ceva timp ... manualul primit odata cu aparatul (CD-ul) si mult mult exercitiu. Acorda-ti timp in a citi instructiunile din manual pas cu pas si in acelasi timp exerseaza in modul A. S. P. Am mai urmarit si cursurile de pe nikonisti.ro

Succes

https://www.facebook.com/pages/Foto-Mihai-Arad/605625659449990
mihaiuz
 
Mesaje: 6
Membru din: Joi Mar 28, 2013 4:53 pm

Anterior

Înapoi la Tehnici de fotografiere

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori