Acum este Joi Mar 28, 2024 11:00 pm

Articole Nikonisti.ro

Problemă Nikon Coolpix L320

Ce dificultati tehnice ati intampinat?

Problemă Nikon Coolpix L320

Mesajde Vladyyyyy » Dum Noi 22, 2015 5:52 pm

Bună, acum un an am cumpărat un aparat Nikon Coolpix L320.La început a mers fără probleme până când a trebuit să încarc bateriile, le-am încărcat dar aparatul nu funcționa mai mult de 1 minut.Am cumpărat baterii sperând ca problema se va rezolva și tot la fel...
Am discutat cu un prieten care mi-a spus că este un defect din fabrică, dacă a mai întâmpinat cineva această problemă și a reușit să o rezolve rog să mă ajute și pe mine. :) De asemenea orice sfat poate fi folositor. :D
Vladyyyyy
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Iun 12, 2015 10:08 pm

Re: Problemă Nikon Coolpix L320

Mesajde djmihai » Dum Feb 21, 2016 2:56 pm

Salutari tuturor,vreau sa stiu ce anume se intampla cu un aparat foto Nikon Coolpix L320,l-am achizitionat in luna noiembrie 2015,a functionat perfect pana in februarie 2016 .mai bine de 2 luni nu l-am mai folosit ,iar acum am vrut sa fac cateva imagini la un eveniment si am avut neplacuta surpriza sa observ ca nu se mai deschide .am incercat cu tot felul de baterii ,cat si cu acumulatori ,dar obiectivul nu se deschide,i-mi apare scris pe display ,...Bateria este consumata!!! vreau sa-mi spuneti daca a mai intampinat cineva aceasta problema ..Multumesc!!! Astep raspuns.
djmihai
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Feb 21, 2016 2:38 pm


Înapoi la Probleme tehnice

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori