Acum este Dum Apr 28, 2024 9:44 am

Articole Nikonisti.ro

Asistent nunta

Cea mai frumoasa zi, in imagini

Asistent nunta

Mesajde CSM_B » Mie Oct 03, 2012 2:25 pm

Salutare,

Sunt destul de nou in domeniul foto (cu atat mai mult in fotografia de nunta) - aproximativ 1.5 ani de experienta mai mult teoretica si ca toti de aici am ajuns sa fac o pasiune pentru fenomen...
Ma atrage foarte tare ideea de foto de nunta deoarece mi se pare un eveniment plin de emotii si de aici cred eu ca apar multe oportunitati pentru realizarea de fotografii interesante. Este o pasiune pe care as vrea sa o duc la urmatorul nivel.
Din acest motiv imi doresc sa pot lucra la cateva eveniment alaturi de un fotograf profesionist ca si asistent voluntar pentru a avea ocazia sa vad ce presupune aceasta munca si pentru a invata si eu din tainele acestei meserii.

In acest sens as aprecia foarte mult daca ma puteti indruma sa gasesc astfel de fotografi care au nevoie de asistenti pentru evenimente sau poate sunt astfel de persoane chiar printre voi.

Multumesc,
Cosmin
CSM_B
 
Mesaje: 139
Membru din: Mie Mar 28, 2012 5:10 pm

Re: Asistent nunta

Mesajde d4m4g3 » Mie Oct 03, 2012 2:36 pm

Cred ca in primul rand ai uitat sa spui din ce oras esti...
Nikon D5100 / Nikon 35mm F1.8 / Nikon 18-55mm VR / Nikon 55-200mm VR / Nissin Di622 MII / etc. :P

Galerie FOTO: facebook.com/stefan.geogloman.photo

I see humans, but not humanity.
Avatar utilizator
d4m4g3
 
Mesaje: 459
Membru din: Joi Apr 26, 2012 6:34 pm
Localitate: București

Re: Asistent nunta

Mesajde CSM_B » Mie Oct 03, 2012 3:25 pm

Ai dreptate! :)
Sunt din Bucuresti dar ma pot deplasa si in tara pentru un eventual eveniment in weekend.
CSM_B
 
Mesaje: 139
Membru din: Mie Mar 28, 2012 5:10 pm


Înapoi la Fotografie de nunta

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron