Acum este Joi Mar 28, 2024 8:52 pm

Articole Nikonisti.ro

Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentara

Nikon te premiaza

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde sulzer1110 » Dum Iun 05, 2011 11:31 am

Aurel, fecior frumos, si calare si pe jos...

Eu bag de seama ca tu duci lipsa de atentie si esti in stare sa faci orice sa primesti catusi de putin. Iti recomand un animal de companie, schiop sau chiar orb, ca o femeie nu incape vorba ca cred ca in 5 minute ar deceda de tensiune arteriala excesiva. Tu nu te mai opresti, vere?

GATA! Ai luat marele premiu, esti maret, inegalabil, inconfundabil, impresionant, cel mai cel, fara seaman fotograf al planetei. Acuma vrei si recunostinta Reginei Regatului Unit?

Poti sa pui exemple de fotografii pana in anul 2070, cu siguranta NU vei reusi sa schimbi parerea celorlati despre tine, sau sa iti schimbi catusi de putin caracterul.

MESAJ pentru ceilalti colegi forumisti care il "contestati" pe D-l Rapa:

IGNORATI-L !!! (ca poate asa va ramane doar el sa isi "aplaude" maretele realizari + inca cativa lingai)
Nikon D700 / Nikon D90 + Sigma 24-70mm/f2.8 + Sigma AF 70-200 f/2.8 DG HSM II APO Macro + Nikkor 50mm/f1.8 + Nikon SB-700+ Yongnuo Speedlight YN560 II
http://www.mariusbulzan.com
Avatar utilizator
sulzer1110
 
Mesaje: 254
Membru din: Joi Ian 06, 2011 9:52 am
Localitate: Oradea

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde Haf » Lun Iun 06, 2011 3:07 pm

Aurel, la cele mai recente mesaje ai uitat sa inserezi din nou poza ta castigatoare si deja celebra, e o scapare?
Haf
 
Mesaje: 330
Membru din: Dum Mai 10, 2009 4:34 pm

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde vladex » Lun Iun 06, 2011 4:06 pm

Aurel nu te mai uita la ei ma ca sunt rautaciosi, sa crap de nu ii roade invidia maxim. Poza aia prima, alb negru si HDR photoshopat ma face sa te intreb daca nu cumva te-ai gandit sa faci ceva cursuri sa invatam si noi anonimii, incepatorii si invidiosii cate ceva de la tine? A, te bagi?

PS - am reducere ca am fost cu ideeeea cea buna :)
vladex
 
Mesaje: 174
Membru din: Mar Apr 20, 2010 6:25 pm

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde stefanev » Mar Iun 07, 2011 7:31 am

tipic romanesc ....invidia ii mare. Decat sa contestati atat fotografia, apucati-va sa pozati "capodopere" de ale voastre si lasati omul in pace. Felicitari invingatorului !
https://www.facebook.com/groups/475922429126286
Grupul Nikonistilor din Bucuresti pentru intalniri frecvente, schimburi de experienta, discutii.
stefanev
 
Mesaje: 383
Membru din: Lun Sep 27, 2010 9:17 pm

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde Merlin » Lun Iun 13, 2011 7:14 am

Care este ideea ca nu m aprind. Asta, nu-i fotografia dlui Sebastian Sascau?
Merlin
 
Mesaje: 1579
Membru din: Dum Ian 18, 2009 4:48 pm
Localitate: Galati

Re: Se cauta fotografia lunii aprilie: Fotografie documentar

Mesajde Merlin » Lun Iun 13, 2011 2:28 pm

Multam pentru lamurire! Spor!
Merlin
 
Mesaje: 1579
Membru din: Dum Ian 18, 2009 4:48 pm
Localitate: Galati

Anterior

Înapoi la Concursuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron