Acum este Vin Mar 29, 2024 2:47 am

Articole Nikonisti.ro

Concurs: SUNT Nikon

Nikon te premiaza

Concurs: SUNT Nikon

Mesajde admin » Lun Iun 20, 2011 11:37 am

Concursul SUNT Nikon este o aplicatie de Facebook care va ofera posibilitatea sa adaugati un titlu care incepe cu "SUNT" unei imagini si sa exprimati astfel intr-o forma grafica cine sunteti cu Nikon.

Ceea ce trebuie sa faceti pentru a castiga un Nikon COOLPIX L120 (Premiul 1), un Nikon COOLPIX S3100 (Premiul 2) sau un Nikon COOLPIX L23 (Premiul 3), este sa incarcati o fotografie realizata de voi in aplicatie, sa o distribuiti prietenilor cu ajutorul butonului dedicat si sa incercati sa obtineti cat mai multe voturi.

Primele 3 fotografii in ordinea voturilor vor fi premiate cu aparatele Nikon COOLPIX. Cele mai votate fotografii din fiecare saptamana primesc premii lunare constand in jocuri pentru PC. Fotografiile trebuie sa fie originale. Fotografiile care incalca dreptul de copyright vor fi descalificate.


Va invitam asadar sa descoperiti aplicatia SUNT Nikon pentru Facebook, sa va jucati cu fotografiile voastre si cu mesajele "SUNT" pentru a realiza imaginea cea mai atragatoare pentru vizitatori si sa castigati premiile puse in joc.


Concursul SUNT Nikon se desfasoara in perioada 10 iunie - 10 iulie 2011 doar prin intermediul aplicatiei SUNT Nikon pentru Facebook.


http://apps.facebook.com/sunt_nikon/?reft=n

concurs-Facebook-222x180.jpg
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: Concurs: SUNT Nikon

Mesajde bagy » Mar Iun 21, 2011 4:22 pm

Salve, scuze nu cred ca e tocmai corect utilizarea facebook pentru acest ( oricare) concurs.
Sunt destul de multi "nikonisti" fara conturi pe tot felu de site-uri de pseudo-socializare.
Sal'tare si poze frumoase.
Avatar utilizator
bagy
 
Mesaje: 511
Membru din: Joi Mai 12, 2011 4:37 pm
Localitate: Arad

Re: Concurs: SUNT Nikon

Mesajde fanefmx » Lun Iul 04, 2011 9:08 pm

salut mie mi se pare ca se voteaza pitipoancele ,si nu frumusetea fotografiei asa ca no coment
fanefmx
 
Mesaje: 6
Membru din: Mie Mai 11, 2011 5:50 pm

Re: Concurs: SUNT Nikon

Mesajde Morphy » Lun Iul 04, 2011 9:56 pm

Cam asa se intampla la orice concurs organizat pe Facebook... din pacate.
Avatar utilizator
Morphy
 
Mesaje: 1016
Membru din: Vin Ian 16, 2009 11:50 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Concursuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron