Acum este Mar Apr 16, 2024 4:47 pm

Articole Nikonisti.ro

Concursul Popularitate Licart

Nikon te premiaza

Concursul Popularitate Licart

Mesajde chrisbucher96 » Joi Ian 12, 2012 5:59 pm

Salutare!

Am si eu nevoie de putin ajutor.

Incerc sa intru in acest concurs dar nu prea reusesc. Mi-am inscris o fotografie in concursul de pe Licart, dar pe Nikonisti nu apare.

Poate sa ma ajute cineva?
chrisbucher96
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Ian 12, 2012 5:55 pm

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde admin » Sâm Ian 14, 2012 9:03 pm

chrisbucher96 scrie:Salutare!

Am si eu nevoie de putin ajutor.

Incerc sa intru in acest concurs dar nu prea reusesc. Mi-am inscris o fotografie in concursul de pe Licart, dar pe Nikonisti nu apare.

Poate sa ma ajute cineva?


Salut,

In concursul de popularitate Nikon-Licart participa numai fotografiile calificate in semifinala Licart din luna anterioara. Daca fotografia ta nu a fost selectata in semifinala de catre juriul Licart nu va apare pe nikonisti. Iti recomandam sa inscrii alte fotografii in concursul Licart si in lunile urmatoare, conform regulamentului Licart poti inscrie fotografii pana pe 30 aprilie. http://licart.ro/regulament_foto.php
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde chrisbucher96 » Dum Ian 15, 2012 10:58 am

Multumesc mult!
chrisbucher96
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Ian 12, 2012 5:55 pm

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde SilviaElenaNiculescu » Vin Mar 15, 2013 2:35 pm

Buna ziua,
Am si eu o intrebare. Am fost desemnata castigatoarea lunii februarie la concursul de popularitate licart, dar nu am primit niciun email pana in momentul de fata in care sa imi fie cerute datele de contact. Ce trebuie sa fac?
Multumesc mult! O zi buna!
SilviaElenaNiculescu
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mar 15, 2013 2:31 pm

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde Bogdan Dulgheru » Vin Mar 15, 2013 8:40 pm

SilviaElenaNiculescu scrie:Buna ziua,
Am si eu o intrebare. Am fost desemnata castigatoarea lunii februarie la concursul de popularitate licart, dar nu am primit niciun email pana in momentul de fata in care sa imi fie cerute datele de contact. Ce trebuie sa fac?
Multumesc mult! O zi buna!


Poate te ajuta acest citat din regulamentul concursului:

"Atentie! La sfarsitul lunii aprilie, concurentii care au fotografii nominalizate vor trebui sa le trimita pe suport de hartie, cu latura mare de 18 cm (fara rame, semnatura, dungi laterale albe sau negre). Asa ca asigurati-va ca aveti fotografiile digitale (inscrise initial pe site) intr-o rezolutie suficient de mare pentru a le imprima in conditii optime. Jurizarea finala si stabilirea castigatorilor se va face numai pe baza fotografiilor pe suport hartie! De asemenea, fotografiile selectate vor trebui trimise prin mail, la rezolutie maxima, atat in forma originala – asa cum au iesit din aparat, cat si in varianta editata – asa cum au fost inscrise in concurs (dar tot la rezolutie maxima).

Atentie! Fotografiile nominalizate ar putea fi printate in format A3 pentru o expozitie LicArt. De aceea, asigurati-va ca veti inscrie in concurs fotografii suficient de mari pentru a putea fi redate pe hartie in conditii bune, adica, in mod normal, orice fotografie care are latura mica mai mare de 2300 px, la o rezolutie de 300 dpi. "

Mi-am permis sa subliniez niste aspecte importante (cred).
Cu stima,
Bogdan Dulgheru
Avatar utilizator
Bogdan Dulgheru
 
Mesaje: 4027
Membru din: Sâm Aug 29, 2009 10:28 am
Localitate: Bucuresti

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde SilviaElenaNiculescu » Sâm Mar 16, 2013 11:26 am

Cred ca asta se refera la concursul de pe Licart. Pe mine ma intereseaza cum intru in posesia premiului castigat la Concursul de popularitate Licart organizat de Nikon. :D Dar multumesc mult si pentru aceasta informatie.
SilviaElenaNiculescu
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Mar 15, 2013 2:31 pm

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde Tudor_dx » Mar Mar 19, 2013 5:37 pm

Te va contacta cineva de la Skin in cel mai scurt timp.
Tudor_dx
 
Mesaje: 2041
Membru din: Joi Sep 03, 2009 10:08 am

Re: Concursul Popularitate Licart

Mesajde Deni » Mar Apr 09, 2013 7:35 pm

Buna seara,
Am fost desemnata castigatoarea lunii martie la concursul de popularitate Licart, cum intru in posesia premiului ? Tinand cont ca nu am primit nici un mail .


Multumesc.
Deni
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 09, 2013 7:19 pm


Înapoi la Concursuri

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron