Acum este Joi Mar 28, 2024 8:34 pm

Articole Nikonisti.ro

OFF TOPIC Un mic test - Nikon 85mm 1.8G vs 1.8D vs 1.4D

Mesaje sterse

OFF TOPIC Un mic test - Nikon 85mm 1.8G vs 1.8D vs 1.4D

Mesajde bogdan_dumitru » Mie Feb 01, 2012 2:38 pm

mesterul scrie:Nu m-am referit la atacurile la persoana, ci la subiectul topicului: ai recunoscut singur ca "te-a luat gura pe dinainte" si ai gresit in aprecierea testului. Faptul ca Aurel Rapa te-a luat "tare" e rezultatul limbajului tau provocator de fiecare data cind postezi ceva pe forum.
Eram absolut convins ca vei da fuga la admin cu raportarea mesajului lui Aurel (care a avut ce-i drept unele devieri de limbaj), ceea ce denota ca nici macar la critica nu esti receptiv. Oricum mesajul va ramine in "cosul de gunoi", iar cei interesati il vor citi probabil (daca nu au facut-o deja ;) )

Mestere, ideea este sa combatem, dar civilizat.
Aurel nu m-a luat "tare" cum spui tu ci a folosit atacuri la persoana si limbaj de mahala care nu prea are ce cauta alaturi de fotografie.
Critica si asumarea criticii presupune un limbaj adecvat, daca tot am recunoscut ca am evaluat gresit rezultatele testelor, de ce insisti inutil?
Faptul ca ce se scrie pe forum ramane scris nu e decat de bine, asa fiecare va fi responsabil de ceea ce scrie, dar daca tie iti plac discutiile din tabloide si ce face Aurel, e bine ca ai anuntat pentru acum stim ce iti place si putem sa ne ignoram reciproc in viitor.
Avatar utilizator
bogdan_dumitru
 
Mesaje: 968
Membru din: Dum Mai 17, 2009 7:32 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Un mic test - Nikon 85mm 1.8G vs 1.8D vs 1.4D

Mesajde bogdan_dumitru » Joi Feb 02, 2012 5:03 pm

Aurel, ar bine sa renunti la amenintari pentru ca te faci de ras si nu iti aduc niciun beneficiu.
Partea rezervata feedback-ului de imagini este in alta sectiune a forumului, asa ca te rog sa comentezi cu argumente acolo.
Eu ti-am oferit feedback pentru ca l-ai cerut. Cand o sa consider ca parerea ta conteaza am sa ti-l cer public sau privat pe forum.
Pana atunci limiteaza-te la topic si lasa deoparte amenintarile.
Nu faci altceva decat sa te faci de ras asa cum te-ai facut cersind voturi pentru concursul de anul trecut.
Avatar utilizator
bogdan_dumitru
 
Mesaje: 968
Membru din: Dum Mai 17, 2009 7:32 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Cos de gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron