Acum este Joi Apr 18, 2024 11:13 pm

Articole Nikonisti.ro

Am nevoie de un sfat urgent.

Mesaje sterse

Re: Am nevoie de un sfat urgent.

Mesajde zahr29 » Joi Dec 20, 2012 10:44 pm

fadorcalin scrie:Este furat, mi-a zis, dar codat. :)) ;) Daca tot ai intrat, tu ce obiectiv mi-ai recomanda? :D


Ideea e ca cei de la care au fost furate probabil au muncit din greu pentru ele. Poate e vorba chiar de oameni de pe acest forum. Cumparand de la el, il incurajezi sa fure mai departe, pentru ca ii merge afacerea. Ce zici, ti se pare ok?
zahr29
 
Mesaje: 809
Membru din: Vin Sep 02, 2011 12:37 pm
Localitate: Bucuresti

Am nevoie de un sfat urgent.

Mesajde berila_mz » Joi Dec 20, 2012 10:47 pm

De ce sa te sinucizi???

Refuza cumpararea produsului furat, gandeste-te ca peste 2-3 zile cineva te "usureaza" de achizitie pentru ca exista cerere pt marfa furata.

In primul rand, domnule fadorcalin, invata sa te exprimi corect in limba materna, nu gen mIRC, messenger; iar apoi ai respect minim pentru cei care cumpara echipamente foto pe bani adevarati si nu ne ocupa forumul cu "combinatiile" tale gri.

O seara placuta!
berila_mz
 
Mesaje: 559
Membru din: Mie Mai 30, 2012 10:35 am

Re: Am nevoie de un sfat urgent.

Mesajde floreacostel76 » Joi Dec 20, 2012 10:56 pm

Asi ruga un moderator sa stearga postul asta ...e ridicol
Vad ca s-a ajuns sa i se dea sfaturi unui hotz sau ma rog prietenul hotilor. :evil:
floreacostel76
 
Mesaje: 183
Membru din: Lun Mar 12, 2012 8:01 pm

Re: Am nevoie de un sfat urgent.

Mesajde cristijupinu » Joi Dec 20, 2012 11:57 pm

Sau mai degraba nu ar strica o intalnire a domnului bucuros de chilipiruri cu cine e platit din banii tuturor pentru a "intermedia" astfel de tranzactii...
Mie mi-ar face mare placere sa-l intalnesc :evil:
Avatar utilizator
cristijupinu
 
Mesaje: 1061
Membru din: Joi Iun 16, 2011 12:04 am

Anterior

Înapoi la Cos de gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron