Acum este Vin Mar 29, 2024 1:12 am

Articole Nikonisti.ro

CE IMI RECOMANDATI?

Mesaje sterse

Re: CE IMI RECOMANDA-TI?

Mesajde berila_mz » Lun Mar 25, 2013 8:33 pm

Nu poti fi numi "frustrat" atata timp cat te deranjeaza analfabetismul unora, daca ma numeai "deranjat" nu aveam nimic de reprosat. In concluzie imi pare rau ca trebuie sa interactionez cu astfel de non-valori!

PS ma bucur ca te-ai lamurit in ceea ce priveste problema ta.
berila_mz
 
Mesaje: 559
Membru din: Mie Mai 30, 2012 10:35 am

Re: CE IMI RECOMANDA-TI?

Mesajde tony d » Lun Mar 25, 2013 8:41 pm

deci te-am atins acolo unde te doare, te simti deci esti. nu te pune nimeni sa dai lectii pe gratis, daca cineva intreaba de ceva, rsp la subiect. nu te baga in seama aiurea, sa-ti demonstrezi dibacia in ceva ce nu ai fost intrebat.
ps: la scoala nu te-a invat sa nu vb neintrebat? ridica 2 degete, poate cineva te vede
tony d
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 16, 2012 8:28 pm

Re: CE IMI RECOMANDA-TI?

Mesajde bogdanmunteanu » Lun Mar 25, 2013 8:56 pm

De ce sa stau la rand cand ma pot aseza direct in fata ? Mai ales in fata unor oameni care imi sunt inferiori.
bogdanmunteanu
 
Mesaje: 41
Membru din: Dum Mar 03, 2013 11:14 am

Re: CE IMI RECOMANDA-TI?

Mesajde tony d » Lun Feb 10, 2014 6:41 pm

daca pretinzi ca esti cea ce esti, ar trebui sa stii ce inseamna rand. inferior sau superior, randul e rand. dar cred ca de atata gramatica ai uitat unele definti. din cate observ nu ai o activitate insemnata la postari. nu te baga nimeni in seama si ai decis sa o faci in afara topic-ului


Subiect ridicat ultima oară de tony d Lun Feb 10, 2014 6:41 pm.
tony d
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 16, 2012 8:28 pm

Anterior

Înapoi la Cos de gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron