Acum este Sâm Apr 27, 2024 3:58 pm

Articole Nikonisti.ro

Festivaluri în România

Mesaje sterse

Festivaluri în România

Mesajde Levionas » Joi Dec 28, 2023 7:57 pm

Eh băieți, anul viitor vreau să intru pe scena festivalurilor din România. De unde pot afla despre evenimentele viitoare, cine va concerta acolo și care este cea mai bună modalitate de a obține bilete? Împărtășiți-mi experiențele voastre și spuneți-mi cum pot găsi informații despre artiștii populari de la aceste festivaluri!
Avatar utilizator
Levionas
 
Mesaje: 7
Membru din: Joi Iun 01, 2023 6:37 pm

Re: Festivaluri în România

Mesajde Malodo » Joi Dec 28, 2023 7:58 pm

Matale, ca să nu ratezi festivaluri în România, verifică rețelele de socializare și forumurile. Pe https://ro.concerty.com/ poți găsi adesea informații. Intră acolo și poți vedea cine va fi cap de afiș la următoarele festivaluri. Eu de obicei fac asta. Totul este foarte simplu, convenabil și accesibil. Așa că încercați
Avatar utilizator
Malodo
 
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mai 29, 2023 9:27 pm

Re: Festivaluri în România

Mesajde Stepan_Walkman » Joi Dec 28, 2023 7:59 pm

Principalul lucru este să urmărești festivalurile pe Insta și Facebook. Acestea sunt, de obicei, primele care anunță programul și datele. Și, bineînțeles, este util să urmăriți site-urile web ale serviciilor de ticketing - și ele vă informează despre unde și cum să obțineți bilete la festivaluri interesante
Avatar utilizator
Stepan_Walkman
 
Mesaje: 4
Membru din: Vin Sep 22, 2023 8:39 pm


Înapoi la Cos de gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 21 vizitatori

cron