Acum este Vin Mar 29, 2024 12:13 pm

Articole Nikonisti.ro

inregistrare produs

Diverse despre Nikon

inregistrare produs

Mesajde flopan » Dum Feb 15, 2009 1:28 pm

salutare nikonisti
cititi un pic despre problema mea...
sant detinatorul unui nikon D 40 cumparat in italia tara unde ma aflu si eu
prin cumpararea aparatului am facut bineinteles si registrarea produsului cu tot cu obiectiv la nikon italia prin distributorul italian nital.it
totul in regula....am primit si garantia produselor...etc
dar...acolo undeva exista si un album al lor prin postare de fotografii si altele ..ma rog...si cum nus ce dracu s-a intamplat la recunoasterea mea ca utiliztor la acel link pentru postare...lucru ce nu imi place...
intrebarea mea este....daca sa inregistrat odata un produs pe un alt site se mai poate face si pe nikonistii.ro?
daca cineva stie despre asta rog sa imi poata explica mai in detaliu ce si cum---
multumesc anticipat
Avatar utilizator
flopan
 
Mesaje: 45
Membru din: Joi Feb 12, 2009 7:32 pm

Re: inregistrare produs

Mesajde flopan » Mar Feb 17, 2009 11:51 pm

chiar nu ma poate nimeni indruma ce sa fac
nu ati intalnit o astfel de problema?
o seara buna... :!:
Avatar utilizator
flopan
 
Mesaje: 45
Membru din: Joi Feb 12, 2009 7:32 pm

Re: inregistrare produs

Mesajde admin » Mie Feb 18, 2009 4:50 pm

Poti sa te inscrii si pe nikonisti.ro pentru a primi newslettere si promotionale din partea Nikon Romania. Din pacate, daca produsul nu este cumparat din Romania nu poate participa la nici o promotie oferita in Romania (abonament National Geographic in cazul D40).

Daca vrei sa te inscri poti folosi formularul de la urmatoarea adresa: http://www.nikonisti.ro/premiul_tau.php.
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: inregistrare produs

Mesajde Sajuuk » Lun Mar 09, 2009 2:10 pm

Acum aproape un an mi-am lua un nikon D40 kit, si pe toamna un 55-200VR. Nu m-am chinuit foarte tare la momentul respectiv. Dar acum ma gandesc sa le inregistrez. Am remarcat ca exista pe nikonisti.ro sectiunea inregistrare. Eu am beneficiat deja de abonament NG timp de 6 luni. Acolo pot sa fac inregistrarea aparatului sau exista o alta sectiune ?

Multumesc,
Andrei
Imagine
Imagine
Imagine
Nikon D40 + AF-s Nikkor DX 18-55mm f/3.5-5.6 + Nikkor AF 50mm f/1.8D
Si-am rasarit si pe deviantart.com :D
Avatar utilizator
Sajuuk
 
Mesaje: 270
Membru din: Dum Ian 25, 2009 6:25 pm
Localitate: Bucuresti

Re: inregistrare produs

Mesajde fotomontan » Lun Mar 16, 2009 11:12 pm

in perioada 16 feb-18 aprilie 2009 am cumparat un D300 , si conform promotiei, urmeaza sa primesc un obiectiv AF-S DX Zoom Nikkor 18-70mm f/3,5-4,5 G IF ED.
Am primit un e-mail de confirmare a premiului surpriza abonament la revista National Geografic si nimic despre obiectiv.
Am trimis cateva e-mailuri la nikoninfo.skin.ro pentru lamurirea situatiei si nu am primit pana acum nimic.
Sper sa nu fie o alta teapa made in Romania,sper sa ma insel!
fotomontan
 
Mesaje: 1
Membru din: Dum Mar 15, 2009 9:57 pm

Re: inregistrare produs

Mesajde Radu_Grozescu » Lun Mar 16, 2009 11:52 pm

fotomontan scrie:Am trimis cateva e-mailuri la nikoninfo.skin.ro pentru lamurirea situatiei si nu am primit pana acum nimic.
Sper sa nu fie o alta teapa made in Romania,sper sa ma insel!



Din cate stiu eu, SKIN (Nikon Romania) nu da tepe mioritice.

Cel mai rapid ar fi sa dai un PM domnului Radu Niculescu: memberlist.php?mode=viewprofile&u=64

Sunt convins ca se va rezolva, uneori si serverele dau erori.
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: inregistrare produs

Mesajde raduniculescu » Vin Mar 27, 2009 4:21 pm

Salut,

Colegii mei care raspund la adresa nikoninfo@skin.ro confirma si validarea datelor pentru produsele bonus si tot ei trimit produsele in maxim 7 zile lucratoare de la inscriere. Ati primit produsul intre timp?

Cu prietenie,

Radu
Cu prietenie,

Radu
Avatar utilizator
raduniculescu
 
Mesaje: 32
Membru din: Joi Ian 15, 2009 11:41 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Discutii libere

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori