Acum este Vin Apr 19, 2024 2:24 pm

Articole Nikonisti.ro

forum de balacareala - rugaminte catre admin

Diverse despre Nikon

forum de balacareala - rugaminte catre admin

Mesajde bogdanel » Dum Mar 08, 2009 4:02 pm

admin(i) - puteti controla in vre-un fel balacareala asta de forum ?

peste tot, la toate subiectele exista elemente perturbatoare care se cred "mieji" si comenteaza numai anapoda
ii puteti avertiza, iar ulterior interzice accesul pentru mesaje agresive sau excesivitate de "off topic" ?

daca cel/cei care administreaza forumul nu au timp sa urmareasca discutiile, exista posibilitatea de a promova cativa useri ca moderatori care sa aiba dreptul sa stearga comentarii initule, eventul daca acestia dau dovada de incredere sa baneze/stearga conturi

lasand libertate totala la comentarii, multi utilizatori pasnici si doritori sa ajute, vor evita sau chiar parasi forumul si ar fi pacat ! :|

multumesc
bogdanel
 
Mesaje: 48
Membru din: Vin Ian 16, 2009 1:33 pm

Re: forum de balacareala - rugaminte catre admin

Mesajde Sabina » Lun Mar 09, 2009 8:50 am

Există Report this Post (semnul exclamării din opţiunile fiecărui post) dacă e ceva în neregulă cu un anume post, dacă te deranjează atitudinea unui user etc. Îmi poţi da mie sau adminului pm etc. Cât timp flame-urile nu ies din în afara unui grafic (adică se păstrează o oarecare decenţă) intervenţia în sine nu îşi are rostul.
committed workaholic. passionate photographer. radical dreamer.

Locul de joacă
Avatar utilizator
Sabina
 
Mesaje: 658
Membru din: Joi Feb 12, 2009 3:17 pm
Localitate: Bucureşti


Înapoi la Discutii libere

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori

cron