Acum este Joi Mar 28, 2024 12:06 pm

Articole Nikonisti.ro

Curs foto

Diverse despre Nikon

Curs foto

Mesajde sky299 » Mar Aug 23, 2016 4:48 pm

Salut tuturor .
Sunt de ceva timp in cautarea unui curs foto sunt la un nivel mediu de cunostinte , imi plac diverse stiluri de fotografie dar momentan sunt axat si atras mai mult de fotografia de portret . Sunt curios daca cineva imi poate recomanda un curs foto in Bucuresti care sa tina orele de curs dimineata , majoritatea tin cursuri seara dar eu incep munca de la ora 18 . Sau daca puteti sa imi recomandati ceva workshop-uri de calitate la care a-ti participat.
Va multumesc anticipat pentru raspunsuri.
sky299
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 08, 2011 6:17 pm

Re: Curs foto

Mesajde CosminD » Mar Aug 23, 2016 11:33 pm

daca si cei din Bucuresti va vaitati de program, atunci cei alte orase ce sa mai zica? Eu am facut cel putin 10 workshop-uri in Bucuresti pana acum, de 1-3 zile si a fost o adevarata bucurie de fecare data cu drum, cazare, mancare etc :) Vezi ca este un curs al d-lui Radu Grozescu organizat de f64 (cauta la rubrica cursuri foto-seminarii foto), care se desfasoara in 18 septembrie - 23 octombrie 2016 in fiecare duminica, la studioul F64 de langa arena nationala,orele 10:00 - 14:00 . Iar acesta se continua cu modulul 2. Chiar si cursul de photoshop al d-lui Radu Tudoroiu ar fii probabil foarte util, eu as vrea sa-l fac, dar n-am cum fiind din alt oras ... :| Asa diferite workshop-uri exista daca gasesti pe net, sunt sigur. Poti cauta tot ce tine de fotografia de portret, lucrul cu flash-urile etc , daca te pasioneaza aceasta ramura. Da un search la domnii Mircea Bezergheanu, Ionel Onofras, Eduard Gutescu, Sorin Onisor etc si vezi daca mai organizeaza ceva in perioada asta .

PS: diversi fotografi au diferite pareri despre acelasi lucru/subiect. Asta nu inseamna ca cineva are dreptate si cineva greseste. Tu trebuie sa inveti de la toti si sa-ti faci un stil al tau.
CosminD
 
Mesaje: 696
Membru din: Dum Aug 18, 2013 6:55 pm
Localitate: Craiova


Înapoi la Discutii libere

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron