Acum este Joi Apr 18, 2024 7:51 am

Articole Nikonisti.ro

Intalnire Foto in Galati

Cand? Unde? In ce fel?

Intalnire Foto in Galati

Mesajde valibalmus » Joi Aug 11, 2011 11:35 am

WORKSHOP „THE BEGININGS” PE FALEZA SUPERIOARA "LA ZID", GALATI
17 AUGUST 2011


Ai talent in a face fotografii care te fac remarcat/a intre prietenii tai?

Ai un DSLR si ai vrea sa profiti la maxim de ceea ce el iti poate oferi?

Esti deja fotograf amator si vrei sa-ti gasesti noi prieteni pentru a-ti impartasi cunostintele?

Esti de acord sa formezi alaturi de oameni ca si tine o comunitate foto in Galati?
Daca raspunzi afirmativ la cele patru intrebari atunci esti deja asteptat la evenimentul initiat de noi pe Faleza Superioara "la zid" pe date de 17 august 2011, incepand cu ora 18.30.
Faptul ca aceasta idee a fost materializata rapid in acest workshop care nu se vrea a fi o demonstratie de forta a noastra si de a abunda in explicatii teoretice laborioase, ne face sa fim deschisi la orice alta abordare a acestei prime intalniri a fotografilor amatori din Galati.
Sustinem ideea initierii unui proiect pentru sustinerea tinerilor fotografi din Galati prin constituirea unui website care pe viitor ne va reprezenta pe internet care in timp ne vor aduce sponsori...deci vom putea organiza evenimente artistice...nu trebuie sa lasam arta sa moara in orasul nostru.
Deci daca vrei sa pui si tu umarul la cladirea unei tinere comunitati a artistilor-fotografi la Galati te asteptam sa vii la worshopul „THE BEGININGS” organizat de Valentin Balmus (student la faculatatea de arhitectura, Bucuresti) si Vicentiu Horincar (doctorand al Univ Dunarea de Jos, Galati)
Pentru inscriere la workshop contactati:
valibalmus@yahoo.com
h_vicentiu@yahoo.com
in care veti specifica nume, prenume,varsta, ocupatia, echipament foto
Ne gasiti pe Facebook la adresa -http://www.facebook.com/event.php?eid=131271170299378
valibalmus
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Aug 11, 2011 11:32 am

Re: Intalnire Foto in Galati

Mesajde galateanul » Joi Mar 29, 2012 9:41 pm

pe cand o noua intalnire la Galati?
sunt multi fotografi dc nu ne adunam? :D
galateanul
 
Mesaje: 17
Membru din: Mie Feb 01, 2012 10:07 pm
Localitate: galati

Re: Intalnire Foto in Galati

Mesajde morosanu george » Dum Mai 06, 2012 4:48 pm

chiar nu este nimeni NIKON la Galati? :geek:
morosanu george
 
Mesaje: 13
Membru din: Mar Sep 21, 2010 1:10 pm

Re: Intalnire Foto in Galati

Mesajde berec » Lun Mai 07, 2012 8:23 pm

Haideti sa stabilim o data de intalnire.
berec
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Ian 15, 2012 6:14 pm

Re: Intalnire Foto in Galati

Mesajde Merlin » Mie Mai 09, 2012 3:04 pm

pai de .. eu cred ca nu se aduna nimeni din acelasi motiv pentru care nu s-au adunat nici pe primul topic cu aceeasi tema .. spor!
Merlin
 
Mesaje: 1579
Membru din: Dum Ian 18, 2009 4:48 pm
Localitate: Galati


Înapoi la Intalniri ale nikonistilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron