Acum este Vin Apr 19, 2024 1:35 am

Articole Nikonisti.ro

Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Cand? Unde? In ce fel?

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde mandea » Joi Sep 24, 2009 5:04 pm

Venit, vazut, placut.
Multumuri!
I feel like I'm Han Solo, and you're Chewie, and she's Ben Kenobi, and we're in that fucked-up bar.
Avatar utilizator
mandea
 
Mesaje: 362
Membru din: Mar Feb 03, 2009 12:44 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde vid313 » Vin Sep 25, 2009 10:23 pm

Barbu Mateescu scrie:Si ca sa trecem la ce ne doare: pe data de 3 octombrie sunt asteptati atat forumisti cat si orice alti pasionati de Nikon; vor avea prioritate la inscriere cei care nu au putut participa la runda anterioara.
Nu tre' sa ne facem griji totusi; a avut loc toata lumea venita, si cu o zi sau doua inainte vom face runda de reconfirmare pentru a folosi si locurile celor ce ar renunta intre timp.


In cazul in care mai raman locuri neocupate si nu deranjez eu doresc sa particip si pe data de 3 octombrie.
Avatar utilizator
vid313
 
Mesaje: 256
Membru din: Mie Mar 04, 2009 4:55 pm

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde Antonio Dumitrescu » Sâm Sep 26, 2009 5:46 pm

Pemtru seminarul de pe 3 octombrie, se procedeaza la fel cu inscrierea?

Multumesc
Antonio Dumitrescu
 
Mesaje: 89
Membru din: Mar Sep 08, 2009 8:18 pm

Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde gabriel.ilioiu » Lun Sep 28, 2009 1:06 pm

Tot asa, daca mai sunt locuri, as dori sa particip inca o data la acest seminar.
gabriel.ilioiu
 
Mesaje: 84
Membru din: Mie Ian 21, 2009 2:47 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde vid313 » Joi Oct 01, 2009 5:29 pm

vid313 scrie:
Barbu Mateescu scrie:Si ca sa trecem la ce ne doare: pe data de 3 octombrie sunt asteptati atat forumisti cat si orice alti pasionati de Nikon; vor avea prioritate la inscriere cei care nu au putut participa la runda anterioara.
Nu tre' sa ne facem griji totusi; a avut loc toata lumea venita, si cu o zi sau doua inainte vom face runda de reconfirmare pentru a folosi si locurile celor ce ar renunta intre timp.


In cazul in care mai raman locuri neocupate si nu deranjez eu doresc sa particip si pe data de 3 octombrie.


Au mai ramas 2 zile pana la seminar.
Se cunosc participantii?
Au mai ramas locuri libere?
Avatar utilizator
vid313
 
Mesaje: 256
Membru din: Mie Mar 04, 2009 4:55 pm

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde Barbu Mateescu » Joi Oct 01, 2009 6:16 pm

Mai sunt cateva confirmari de primit, in acest moment capacitatea fiind depasita cu cateva persoane. Daca renunta mai multi, se incearca acomodarea altora in masura spatiului disponibil.
Alternativ ne putem gandi la un sistem "free for all", in masura in care cei veniti in plus vor accepta sa nu-i perturbe pe cei inscrisi. Evident, cu scuze anticipate pentru inghesuiala :)
Barbu Mateescu
 
Mesaje: 12
Membru din: Vin Iul 31, 2009 10:08 am

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde vid313 » Joi Oct 01, 2009 7:33 pm

Bine si asa decat deloc. Astept un semn aici sa stiu daca pot veni. De preferat pana vineri seara pentru ca nu sunt din Bucuresti. Multumesc!
Avatar utilizator
vid313
 
Mesaje: 256
Membru din: Mie Mar 04, 2009 4:55 pm

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde cosminprund » Vin Oct 02, 2009 7:18 am

Parca n-am vazut nici unde scrisa ora de desfasurare pentru data de 3 oct. Presupun ca ne vom intalni tot intre 11:00 si 14:00, cum a fost pentru data de 19.

Am trimis email-ul de confirmare.
Cosmin Prund,
Nikon DX body + obiective si alte accesorii

http://www.flickr.com/photos/cosminprund/
cosminprund
 
Mesaje: 342
Membru din: Mie Mar 11, 2009 1:59 pm
Localitate: Sibiu

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde Radu_Grozescu » Vin Oct 02, 2009 8:54 am

cosminprund scrie:Parca n-am vazut nici unde scrisa ora de desfasurare pentru data de 3 oct. Presupun ca ne vom intalni tot intre 11:00 si 14:00, cum a fost pentru data de 19.

Am trimis email-ul de confirmare.


link magazin online

Deci presupunerea dumneavoastra este corecta.
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Sistemul de iluminare Nikon CLS - seminar - 19 sept, 3 oct

Mesajde vid313 » Dum Oct 04, 2009 10:48 am

Multumim inca o data domnule Radu Grozescu!
Am participat si la partea a doua parte a seminarului si ma bucur pentru ca au fost dezbatute lucruri foarte interesante si partial diferite fata de prima intalnire. Pe langa introducerea in subiect si prezentarea elementelor generale la aceasta intalnire s-a pus accentul si pe fotografia de portret, de aceasta data oferindu-se voluntara o domnisoara dintre participanti pentru a fi fotografiata :mrgreen: .
Seara am ajuns acasa cu un stativ pentru sb600-ele din dotare, plus o umbreluta :twisted: si am inceput sa aplic ceea ce domnul Grozescu ne-a invatat de-a lungul celor doua seminarii.
Avatar utilizator
vid313
 
Mesaje: 256
Membru din: Mie Mar 04, 2009 4:55 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Intalniri ale nikonistilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron