Acum este Mie Apr 17, 2024 1:51 am

Articole Nikonisti.ro

A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Cand? Unde? In ce fel?

A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Mesajde admin » Vin Iun 04, 2010 2:15 pm

Sambata, 12 iunie 2010, va asteptam la o noua sesiune a workshop-ului "Se cauta fotografia lunii". Temele discutate vor fi Fine art si Macro. Veti putea discuta despre aceste teme si despre fotografiile inscrise de voi in etapele din martie si aprilie de concurs cu fotografii Nicolae Cosniceru si Radu Grozescu.

Pentru a participa trebuie sa va inscrieti prin e-mail la workshop@nikonisti.ro pana joi, 10 iunie. Locurile sunt limitate.
At the Heart of the Image
Avatar utilizator
admin
Site Admin
 
Mesaje: 1258
Membru din: Vin Noi 28, 2008 10:31 am

Re: A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Mesajde iooo » Joi Iun 10, 2010 2:24 pm

hmmm: pot sa vin cu o sugestie?!
daca tot sunt atatea aparate foto care filmeaza HD (D90, D300s, D3s ) de ce nu le-am vedea la lucru: sa filmeze acest workshop iar apoi voi sa-l incarcati pe un site :D . sa vezi acolo trafic plus ca ar avea acces si cei mai putin privilegiati care ori nu au mai prins un loc (in cazul in care e bataie pe locuri) sau nu au posibilitatea sa participe.
iooo
 
Mesaje: 270
Membru din: Dum Feb 22, 2009 9:28 am

Re: A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Mesajde rufin liban » Vin Iun 11, 2010 1:11 pm

...bine gîndit!
rufin liban
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Iun 09, 2010 9:46 am

Re: A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Mesajde Nikoninfo » Lun Iun 14, 2010 1:27 pm

Buna ziua,

Va multumim pentru sugestii!
Avem in vedere ca de la urmatoarele workshop-uri sa procedam astfel, in asa fel incat un numar cat mai mare dintre voi sa beneficieze de acestea, prin prezenta directa sau virtuala :)
Multumim,
Nikon
Avatar utilizator
Nikoninfo
 
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 03, 2009 12:16 pm

Re: A doua sesiune a workshop-ului Se cauta fotografia lunii

Mesajde DannyMC » Mar Iun 15, 2010 5:10 pm

Da intradevar este o idee buna! Am fost la wokshop si mi s-a parut foarte reusit si instructiv! Discutiile cu domnii Nicolae Cosniceru si Radu Grozescu mi s-au parut foarte interesante prin faptul ca am putut observa cum judeca un profesionist o imagine si mai ales ponturile oferite pentru imbunatatirea celor viitoare. Interesanta a fost si controversa (daca pot sa-i spun asa) ;) amicala dintre dl. Cosniceru si unul dintre participanti despre obiectivitatea criteriilor de apreciere a unei imagini.
A fost prima mea participare dar cu siguranta voi mai veni si la urmatoarele!
Avatar utilizator
DannyMC
 
Mesaje: 2572
Membru din: Mar Mar 09, 2010 8:01 pm
Localitate: Bucuresti


Înapoi la Intalniri ale nikonistilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori

cron