Acum este Vin Apr 19, 2024 5:57 pm

Articole Nikonisti.ro

Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Inchirieri si imprumuturi de aparatura foto si accesorii, oferte de job-uri foto.
Reguli forum Sunt permise numai anunturi din partea persoanelor fizice. Forumul nikonisti.ro nu isi asuma nicio responsabilitate legata de disputele rezultate in urma inchirierilor si imprumuturilor.

Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde tarusbogdan » Joi Mar 14, 2013 12:06 pm

Caut persoana vorbitoare de germana si engleza interesata sa lucreze ca Fotograf Hotelier pentru hotel in Grecia (insula Creta). Salariu (net): 700 euro pe luna + commision din vanzari Perioada: Aprilie - Octombrie. GRATUIT : curs de formare (curs de fotografie, curs tehnici de vanzare) - GRATUIT - cazarea si mancarea (3 mese pe zi ) - Rambursare transport. Important : Nu se percepe nici un comision, taxa de aplicare sau dosar. Descrierea postului: Fotograful Hotelier este o persoana sociabila, care va fi prezenta la diferitele activitati organizate in hotel : activitati sportive, spectacole, jocuri interactive si care va face fotografii clientilor hotelului in cadrul acestor activitati. De asemenea, fotograful este persoana care propune si programeaza sedinte foto in timpul zilei in diferite locatii (gradina si piscina hotelului, terasa , etc ) si al apusului de soare pe plaja in timpul serii pentru clienti(cupluri, familii si grupuri de prieteni).
tarusbogdan
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Mar 03, 2013 12:06 pm

Re: Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde mariusnikon » Vin Mar 22, 2013 7:57 am

Sunt interesat, care sunt pasii de urmat pt a pleca?
mariusnikon
 
Mesaje: 1
Membru din: Vin Mar 22, 2013 7:54 am

Re: Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde mariusmld » Mar Apr 02, 2013 9:28 pm

Sunt interesat. Te rog spune-mi care sunt urmatorii pasi?
mariusmld
 
Mesaje: 1
Membru din: Mar Apr 02, 2013 9:19 pm

Re: Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde alex1964 » Vin Apr 05, 2013 1:35 am

sunt interesat de job...care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez?
alex1964
 
Mesaje: 99
Membru din: Vin Dec 14, 2012 10:01 am

Re: Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde Sakitumi » Mar Iul 09, 2013 5:55 pm

ce circ este pe forum-ul asta..
Sakitumi
 
Mesaje: 20
Membru din: Lun Mai 28, 2012 8:28 pm

Re: Job opportunity (fotograf pe Insula Creta)

Mesajde alex1964 » Lun Iul 22, 2013 2:02 pm

sunt interesat spune care sunt pasii dar sa fie ceva serios nu sa pierdem vremea
alex1964
 
Mesaje: 99
Membru din: Vin Dec 14, 2012 10:01 am


Înapoi la Inchirieri, imprumuturi si job-uri foto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori