Acum este Dum Apr 28, 2024 12:17 pm

Articole Nikonisti.ro

cine ma ajuta !!!

Sfaturi de achizitie si discutii despre toate modelele FX si DX de la Nikon

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde LiviuP » Mie Mai 04, 2011 10:38 am

andrey ady scrie:intrebarea este : voi putea inscrie aparatul pe nikonisti,avand in vdere k nu il iau de la f64? multumesc din suflet tuturor ...am reusit sa trec peste impas ...azi cred k ajund la digiland


Nu vad de ce nu ai putea sa-l inscrii. f64 nu este singurul magazin care vinde produse Nikon. Iar toate Nikoanele sunt distribuite de Skin, care printre altele administreaza si siteul Nikonisti.
Avatar utilizator
LiviuP
 
Mesaje: 1171
Membru din: Lun Aug 30, 2010 9:10 pm

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde ultrase » Mie Mai 04, 2011 11:00 am

andrey ady scrie:ok m-ati convins ....imi voi lua d3100 in plus am vorbit deja la digiland si intr-adevar oferta este cea mai buna !!!!multumesc pt digiland ....nu stiam de el !!!economisesc 2 mil care pt ,mine sunt bani in clipa de fata !!!intrebarea este : voi putea inscrie aparatul pe nikonisti,avand in vdere k nu il iau de la f64? multumesc din suflet tuturor ...am reusit sa trec peste impas ...azi cred k ajund la digiland

cu placere...intotdeauna au cam cele mai bune oferte...eu tot ce am in semnatura am cumparat de la digiland (craiova) mai putin blendele de la f64. deci nu vei avea probleme poti inscrie aparatul.
dap sunt peste 200 de ron care te ajuta mult...trebuia sa mai investesti int un card o gentuta.
practic ridici kit ul si te poti apuca de treaba...sa te bucuri de ele !
d90/ 18-105 / sb-910
Avatar utilizator
ultrase
 
Mesaje: 185
Membru din: Vin Ian 07, 2011 11:12 am
Localitate: Craiova

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde andrey ady » Mie Mai 04, 2011 11:13 am

exact ....vazusem aparatul la altex ,domo dar intr-adevar mi-a fost frik pe undeva sa il iau de la ei ....nu ca nu ar fi bun ci pt faptul ca am mai cumparat un alt produs de la ei si cand mi s-a stricat am avut probleme cu garantia ...!!!am asteptat ceva oferte de sarbatori acum insa pretul nu s-a modificat deloc !!!la digiland insa , acelasi aparat este la fel ca pret insa in plus are geanta, card, cabluri care insumate inseamna vreo 3-4 mil in plus .. deci multumesc din suflet si sper sa ma pot revansa ...
andrey ady
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Mar 30, 2011 8:23 am

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde ultrase » Mie Mai 04, 2011 12:06 pm

andrey ady scrie:exact ....vazusem aparatul la altex ,domo dar intr-adevar mi-a fost frik pe undeva sa il iau de la ei ....nu ca nu ar fi bun ci pt faptul ca am mai cumparat un alt produs de la ei si cand mi s-a stricat am avut probleme cu garantia ...!!!am asteptat ceva oferte de sarbatori acum insa pretul nu s-a modificat deloc !!!la digiland insa , acelasi aparat este la fel ca pret insa in plus are geanta, card, cabluri care insumate inseamna vreo 3-4 mil in plus .. deci multumesc din suflet si sper sa ma pot revansa ...

te asteptam sa te revansezi cu niste pzoe frumoase :)
d90/ 18-105 / sb-910
Avatar utilizator
ultrase
 
Mesaje: 185
Membru din: Vin Ian 07, 2011 11:12 am
Localitate: Craiova

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde andrey ady » Joi Mai 05, 2011 8:03 am

salutare tuturor !!!!daca ieri aveam dubii in privinta achizitiei astazi sunt posesorul unui d3100 !!!am luat aparatul de la digiland la cel mai bun pret de pe piata(zic eu)!!!! nu vreau sa creez discutii pe forum ,deci nu8 voi spune pretul ...oricum oferta este cea mai buna (din buc)!!!!intrebarea este :cum procedez exact pt a-l inregistra pe nikonisti??multumesc tuturor pt ideile si sugestiile oferite si promit ca voi reveni cu foto ....multumesc si celor de pe privat insa marturisesc ca abia dimineata am vazut mesajele!!!ieri eram prea entuziasmat si dupa ce am vb cu dv am inchis calculatorul m-am urcat in masina si am zburat la piata domenii ,la digiland si l-am luat !!! am venit acasa si de atunci marturisesc ca am dormit 3 ore :D !!!!cand s-a descarcat am luat manualul si m-am "apucat de el "!!!e mare diferenta intre compactul meu olympus si d 3100!!!!multumesc din suflet inca o data tuturor !!!daca mai aveti bunavointa mai va rog doar sa imi spuneti cum sa inregistrez aparatul!!!!!respecte tuturor
andrey ady
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Mar 30, 2011 8:23 am

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde andrey ady » Joi Mai 05, 2011 8:08 am

multumesc din nou ultrase pt adresa digiland fara de care ,poate nu as fi luat aparatul...
andrey ady
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Mar 30, 2011 8:23 am

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde Romeo » Joi Mai 05, 2011 8:48 am

andrey ady scrie:...intrebarea este :cum procedez exact pt a-l inregistra pe nikonisti??...


Trebuie sa iti creezi un cont, ->aici<-. Parola o vei primi pe mail si o vei folosi, apoi, pentru autentificare impreuna cu adresa de email, pe aceeasi pagina. Undeva, in partea stanga, vei vedea "Inregistreaza produsul tau Nikon".


Apropo, bliturile (de ce) nu se pot inregistra ?
Avatar utilizator
Romeo
 
Mesaje: 273
Membru din: Mie Apr 06, 2011 10:25 pm
Localitate: Bucuresti

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde ultrase » Joi Mai 05, 2011 9:12 am

andrey ady scrie:multumesc din nou ultrase pt adresa digiland fara de care ,poate nu as fi luat aparatul...

o nimica toata....ma bucur ca ti a fost de folos informatia....sa ai parte de el si multa lumina :)
d90/ 18-105 / sb-910
Avatar utilizator
ultrase
 
Mesaje: 185
Membru din: Vin Ian 07, 2011 11:12 am
Localitate: Craiova

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde Dan Pop » Joi Mai 05, 2011 9:25 am

Romeo scrie:Apropo, bliturile (de ce) nu se pot inregistra ?

Nebeneficiind de al treilea an de garantie, inregistrarea lor nu ar servi la absolut nimic.
Cu stima,
Dan Pop
Dan Pop
 
Mesaje: 4615
Membru din: Mie Feb 04, 2009 10:33 am
Localitate: Bucuresti

Re: cine ma ajuta !!!

Mesajde andrey ady » Joi Mai 05, 2011 10:42 am

dupa ce e inregistrat primesc vreo confirmare de inregistrare???
andrey ady
 
Mesaje: 26
Membru din: Mie Mar 30, 2011 8:23 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Nikon DSLR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 61 vizitatori

cron