Acum este Vin Apr 19, 2024 11:46 am

Articole Nikonisti.ro

Salut, user nou cu L20... tot nou ;)

Sfaturi de achizitie si discutii despre toate modelele Nikon COOLPIX

Salut, user nou cu L20... tot nou ;)

Mesajde norww3 » Sâm Dec 19, 2009 1:37 pm

buna ziua tuturor, am de 2 zile un L20... Prezent la datorie ;) inca invat despre el ;p
Say CHEESE ;)
Avatar utilizator
norww3
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Dec 18, 2009 8:37 pm

Re: Salut, user nou cu L20... tot nou ;)

Mesajde Bogdan Dulgheru » Dum Dec 27, 2009 8:23 am

Nu prea ai mult de invatat despre el ... e un aparat slab ca performante (are un zgomot de imagine cum n-am mai vazut decit la Mustek sau Genius) dar pare destul de robust pentru o utilizare "de criza" - adica cind nu-ti trebuie calitate ci doar niste imagini exemplificative.
Eu l-am luat pentru uzul de zi-cu-zi ( e destul de compact si mai ales ieftin) si nu pentru fotografie. E bun cind ai nevoie de o copie si n-ai la indemina un copiator.
In rest, relativ bun pentru un aparat de buzunar folosit in conditii bune de iluminare.
Cu stima,
Bogdan Dulgheru
Avatar utilizator
Bogdan Dulgheru
 
Mesaje: 4027
Membru din: Sâm Aug 29, 2009 10:28 am
Localitate: Bucuresti

Re: Salut, user nou cu L20... tot nou ;)

Mesajde sergyu93 » Dum Dec 27, 2009 9:52 am

Si io il am de o luna dar acu nu putem avea mari pretentii la pretu acesta ;) singura chestie care ma deranjeaza e ca in casa daca nu folosesc blitu ies pozele tremurate
Avatar utilizator
sergyu93
 
Mesaje: 126
Membru din: Dum Noi 29, 2009 10:24 am

Re: Salut, user nou cu L20... tot nou ;)

Mesajde BanDaj » Mar Mai 25, 2010 5:37 pm

Si eu sunt destul de nemultumit de acest aparat, am impresia ca imi promite ca face multe lucruri , dar nu e in stare nici sa faca lucrurile de baza, adica sa focuseze. Deja m-am apucat de strans bani pentru un aparat performant, si nu de la firma de fata. Nu recomand la nimeni aceste aparate.
BanDaj
 
Mesaje: 11
Membru din: Mie Noi 04, 2009 6:26 pm


Înapoi la Nikon COOLPIX

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori