Acum este Joi Mar 28, 2024 10:54 pm

Articole Nikonisti.ro

Nikonstii din Oradea

Cand? Unde? In ce fel?

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde Laszlo » Joi Noi 29, 2012 10:46 am

Va salut pe toti ... vad ca nu prea va inghesuiti sa va intalniti, inafara de docclaudius si johny. Bravo baieti macar voi v-ati intalnit, desi dupa cum citesc aici pe forum a fost demult. Si eu sunt din oradea (dupa buletin), ca din probleme familiale m-am mutat, dar daca putem tine legatura pe forum (sigur cu cei care doresc sa ne mai cam intalnim) atunci cand maduc la oradea va pot anunta din timp si poate poate iese ceva la un weekend. Vad ca nici discutia nu prea merge aici, ar fi bine din punctul meu de vedere daca am mai putea intreba cate ceva, poate un coleg ne da raspunsul mai repede, cum am gasi pe internet.

Cu stima.
Laszlo
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Mar 11, 2012 1:38 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde docclaudius » Joi Noi 29, 2012 2:12 pm

Pai, am vazut ca nu prea mai este activitate, asa ca am lasat-o si eu ma moale cu prezenta pe forum...Dar revin cu placere daca am cu cine discuta.
Avatar utilizator
docclaudius
 
Mesaje: 150
Membru din: Vin Apr 29, 2011 7:35 pm
Localitate: Oradea

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde Laszlo » Joi Noi 29, 2012 7:46 pm

Din pacate la inceputul acestui an chiar cand mi-am luat aparatul a trebuit sa ne mutam, dar dupa buletin inca stau in oradea :P , dar sper ca putem discuta aici pe forum si eventual cand maduc la oradea ne si putem intalni ... o seara placuta.
Laszlo
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Mar 11, 2012 1:38 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde johny » Sâm Dec 01, 2012 8:50 pm

te salut Laszlo, poate cand treci pe la Oradea reusim si noi sa facem o intalnire. Sunt multi "nikonisti" (cu aparate) in Oradea dar stau ascunsi.

Propun pt data de 08.12.12 o intalnire de cunoastere cu toti nikonisti din Oradea disponibili la o cafea,suc , discutii libere, etc.

Pt ora de intalnire si locatie faceti propuneri

Poate de data asta vom fi mai multi de 2 persoane.

docclaudius esti liber pe 08.12.12?
johny
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Feb 05, 2012 8:53 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde docclaudius » Sâm Dec 01, 2012 10:02 pm

Sunt liber. Asteptam cat mai multi nikonisti din Oradea (sau si din alta parte...) la intalnire!
Avatar utilizator
docclaudius
 
Mesaje: 150
Membru din: Vin Apr 29, 2011 7:35 pm
Localitate: Oradea

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde Laszlo » Sâm Dec 01, 2012 10:11 pm

salut johny, imi pare bine si pentru tine si pentru docclaudius, ma bucur ca v-am gasit, momentan aici pe forum dar sper ca in cel mai scurt timp si personal ... din pacate la aceasta data 08.12.12 nu pot sa particip datorita lucrului pe care o am aici, dar promit cand aflu ca am drum spre oradea va anunt si daca nu mult timp macar pentru o cafea ne putem intalni si sa ne cunoastem si personal ... cred si eu ca sunt multi nikonisti la oradea dar ca poate nu au pasiunea aceasta ca sa se intalneasca cu altii si sa mai schimbam si noi ideile, cunostintele, etc, sau poate doar nu au chef ... asta este ce sa facem ;)
Laszlo
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Mar 11, 2012 1:38 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde Laszlo » Mie Ian 02, 2013 7:29 pm

Va doresc un an nou cat mai fericit ... La Multi Ani !!!!!!!
Laszlo
 
Mesaje: 108
Membru din: Dum Mar 11, 2012 1:38 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde Al3x12 » Dum Feb 10, 2013 3:22 pm

Imi cer scuze ca "dezgrop" acest topic, am observat ca nu s-a mai postat de mult.
Nu mai este interesat nimeni de o iesire? Daca da, cand? :)
A smile doesn't cost anything.
Avatar utilizator
Al3x12
 
Mesaje: 8
Membru din: Dum Feb 10, 2013 3:01 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde CIPRIAN COSMIN » Mar Feb 19, 2013 10:53 pm

Salutare stimabililor, sunt nou pe acest forum si ma bucur ca am gasit si oradeni pe aici, de aceea vin cu o noua propunere de intalnire, haideti sa ne vedem pe 29.02 ( vinerea) in jur de ora 18-19 in orice locatie hotaram toti, eu voi veni insotit de un prieten , nikonist si el :shock: Incet, incet poate reusim sa ne adum mai multi :D pt orice alta sugestie va stau la dispozitie pe nr 0753798792. Sa ne auzim cu bine :)
CIPRIAN COSMIN
 
Mesaje: 3
Membru din: Joi Ian 17, 2013 8:54 pm

Re: Nikonstii din Oradea

Mesajde BeseDanAlexandru » Lun Feb 25, 2013 9:14 pm

CIPRIAN COSMIN scrie:Salutare stimabililor, sunt nou pe acest forum si ma bucur ca am gasit si oradeni pe aici, de aceea vin cu o noua propunere de intalnire, haideti sa ne vedem pe 29.02 ( vinerea) in jur de ora 18-19 in orice locatie hotaram toti, eu voi veni insotit de un prieten , nikonist si el :shock: Incet, incet poate reusim sa ne adum mai multi :D pt orice alta sugestie va stau la dispozitie pe nr 0753798792. Sa ne auzim cu bine :)

Eu pot sa vin daca e sa se tina intalnirea.
Nikon d200 + grip + 24-70mm sigma dg ex f/2.8+ 400mm f/6.3 + 18-135mm 3.5-5.6
Avatar utilizator
BeseDanAlexandru
 
Mesaje: 71
Membru din: Vin Ian 18, 2013 9:26 am

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Intalniri ale nikonistilor

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori