Acum este Joi Mar 28, 2024 10:51 pm

Articole Nikonisti.ro

Nikon COOLPIX L320

Sfaturi de achizitie si discutii despre toate modelele Nikon COOLPIX

Nikon COOLPIX L320

Mesajde Georgikidu » Sâm Aug 17, 2013 8:51 pm

Buna ziua , detin un aparat foto NIKON COOLPIX L320 de ieri. As dori sa stiu ce poate face acest aparat ...Cum pot obtine efectul de fundal blurat ? Cum sa nu-mi mai iasa imaginea in ceata ? Cum ar trebui sa-l setez pentru a obtine imagini de calitate?(culoare,luminozitate,etc..). Daca m-ati putea ajuta,sa-mi impartasiti din experienta dumneavoastra si sa-mi spuneti care e potentialul acestui aparat. Va multumesc!
Georgikidu
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Aug 17, 2013 8:46 pm

Re: Nikon COOLPIX L320

Mesajde AlexFlorin » Mar Feb 11, 2014 10:26 am

Georgikidu scrie:Buna ziua , detin un aparat foto NIKON COOLPIX L320 de ieri. As dori sa stiu ce poate face acest aparat ...Cum pot obtine efectul de fundal blurat ? Cum sa nu-mi mai iasa imaginea in ceata ? Cum ar trebui sa-l setez pentru a obtine imagini de calitate?(culoare,luminozitate,etc..). Daca m-ati putea ajuta,sa-mi impartasiti din experienta dumneavoastra si sa-mi spuneti care e potentialul acestui aparat. Va multumesc!


si eu detin aceasi camera. Din cate stiu este una aproape full automata. Iar pentru acele poze "cu fundal blurat" trebuie sa ti zoom-ul la maximum iar fotografia in Portret.
Avatar utilizator
AlexFlorin
 
Mesaje: 28
Membru din: Joi Ian 30, 2014 3:40 pm
Localitate: Targoviste


Înapoi la Nikon COOLPIX

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori