Acum este Joi Mar 28, 2024 10:33 pm

Articole Nikonisti.ro

Cateva poze facute in graba.

Toate fotografiile care nu au loc in celelalte categorii

Re: Cateva poze facute in graba.

Mesajde Bogdan Dulgheru » Vin Feb 21, 2014 6:11 pm

Aha ... deci am intuit destul de bine situatia :D
In cazul asta e bine sa mai repeti experienta, poate cu ceva mai mult timp disponibil ... e o ocazie unica de care trebuie profitat la maxim; in momentul in care accesul va fi permis oficial, va fi imposibil sa mai realizezi ceva acolo.

["S-a schimbat pavajul si urmeaza sa se inceapa lucrarile la cladiri", adica tot molozul de la restaurari/demolari va strica pavajul abia pus! Bine gindit :? ]
Cu stima,
Bogdan Dulgheru
Avatar utilizator
Bogdan Dulgheru
 
Mesaje: 4027
Membru din: Sâm Aug 29, 2009 10:28 am
Localitate: Bucuresti

Re: Cateva poze facute in graba.

Mesajde sorindaniel13 » Vin Feb 21, 2014 8:36 pm

Bogdan Dulgheru scrie:Aha ... deci am intuit destul de bine situatia :D
In cazul asta e bine sa mai repeti experienta, poate cu ceva mai mult timp disponibil ... e o ocazie unica de care trebuie profitat la maxim; in momentul in care accesul va fi permis oficial, va fi imposibil sa mai realizezi ceva acolo.

["S-a schimbat pavajul si urmeaza sa se inceapa lucrarile la cladiri", adica tot molozul de la restaurari/demolari va strica pavajul abia pus! Bine gindit :? ]

Nu-i nimic ca se schimba, in slatina asa se procedeaza, se asfalteaza, apoi se sparge pentru lucrari la conductele de apa si gaze :)))))) e un oras foarte frumos, curat si ingrijit, s-au facut investitii si s-au facut schimbari vizibile, numai ca datoriile sunt uriase :)))))
Orice profesionist a fost amator la un moment dat, dar nu orice amator poate deveni profesionist! (sorindaniel)
Avatar utilizator
sorindaniel13
 
Mesaje: 370
Membru din: Lun Dec 19, 2011 12:45 am
Localitate: Slatina

Anterior

Înapoi la Fotografii diverse

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori