Acum este Joi Mar 28, 2024 8:58 pm

Articole Nikonisti.ro

Doresc colaborarea unui tanar fotograf in Bucuresti-Ploiesti

Inchirieri si imprumuturi de aparatura foto si accesorii, oferte de job-uri foto.
Reguli forum Sunt permise numai anunturi din partea persoanelor fizice. Forumul nikonisti.ro nu isi asuma nicio responsabilitate legata de disputele rezultate in urma inchirierilor si imprumuturilor.

Doresc colaborarea unui tanar fotograf in Bucuresti-Ploiesti

Mesajde alinsaga » Dum Dec 13, 2015 9:44 pm

Va salut ,

Doresc sa cunosc un fotograf din Bucuresti sau Ploiesti , ideal detinator de aparatura proprie Nikon (aparatura performanta nu este insa obligatorie), care sa participe la unele evenimente contractate de catre noi .
Prefer o persoana tanara , chiar daca nu are deprinderi formate , aceasta este preferabil inaintea unor deprinderi incompatibil formate .
Dorim o persoana libera care sa nu fie angrenata permanent in alte colaborari .
Pentru compatibilitate am prefera sa practice o fotografie in primul rand corecta, nephotoshopata excesiv , sharp , sa adopte un stil liber, natural, direct si puternic. Daca ar dori sa incerce si videografia ar fi binevenit si va avea aceasta posibilitate .
Pentru inceput va putea lucra ca si camera secundara langa baietii din echipa noastra , se va pregati si pe masura probarii deprinderilor sale va putea deveni camera principala .
Oferim un mediu de lucru langa o echipa tanara , participare la castig , lucru cu aparatura de top .
Ofer si doresc seriozitate maxima , corectitudine .

Rog doar contact doar privat , nu doresc comentarii online.
Detalii si contact http://www.saga-studio.ro
Mail alinsaga@yahoo.com
Telefon 0723 34 39 36
alinsaga
 
Mesaje: 1411
Membru din: Sâm Dec 24, 2011 2:37 pm

Re: Doresc colaborarea unui tanar fotograf in Bucuresti-Ploi

Mesajde andy andrei » Lun Feb 22, 2016 12:05 am

Buna ziua.ma interesează pe mine fac un curs foto si mi ar prinde bine acest job stiu si program editare lightroom photomatix si altele si daca pot si video e f bine pt mine :)
andy andrei
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Noi 23, 2015 9:33 pm


Re: Doresc colaborarea unui tanar fotograf in Bucuresti-Ploi

Mesajde alinsaga » Joi Aug 04, 2016 9:32 am

Update : Doresc sa colaborez cu un tanar fotograf din Bucuresti sau Ploiesti. Trebuie sa fie pasionat de fotografie, sa fie cunoscator al setarilor si aparaturii Nikon, sa vrea sa studieze si sa se perfectioneze !
Asigur aparatura top , know how intr-o echipa tanara , participare la evenimentele noastre initiual ca secundar apoi ca principal.
Dorim o persoana libera , discreta cu ceea ce invata langa noi, care sa nu fie angrenata permanent in alte colaborari .
Pentru compatibilitate am prefera sa practice o fotografie in primul rand corecta, sa adopte un stil liber, natural, direct si concentrat pe subiect .
Daca ar dori sa incerce si videografia ar fi binevenit si va avea aceasta posibilitate , nu se stie niciodata cand este nevoie .
Ofer si doresc seriozitate maxima , corectitudine .

Rog doar contact doar privat , nu doresc comentarii online.
Detalii si contact saga-studio.ro
Mail alinsaga@yahoo.com
Telefon 0723 34 39 36
alinsaga
 
Mesaje: 1411
Membru din: Sâm Dec 24, 2011 2:37 pm

Re: Doresc colaborarea unui tanar fotograf in Bucuresti-Ploi

Mesajde catalin83 » Lun Sep 26, 2016 7:26 pm

alinsaga scrie:UP !
Doresc colaborator fotograf cu experienta !


Un fotograf cu experienta ar lucra cu el insusi ! Oricum din pozele matale de pe site...esti un pozar bun ;)
catalin83
 
Mesaje: 66
Membru din: Mie Noi 25, 2015 12:19 am


Înapoi la Inchirieri, imprumuturi si job-uri foto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron