Acum este Joi Mar 28, 2024 10:23 pm

Articole Nikonisti.ro

Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Inchirieri si imprumuturi de aparatura foto si accesorii, oferte de job-uri foto.
Reguli forum Sunt permise numai anunturi din partea persoanelor fizice. Forumul nikonisti.ro nu isi asuma nicio responsabilitate legata de disputele rezultate in urma inchirierilor si imprumuturilor.

Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde butcuu@gmail.com » Vin Mar 27, 2015 2:03 pm

Responsabilitati

Dorim sa avem alaturi de noi tineri care doresc sa faca parte dintr-o echipa de profesionisti cu talent si inclinatie pentru fotografie si filmari; sa doreasca sa duca la bun sfarsit prestatia dintr-un anumit eveniment pentru a indeplini obiectivele firmei.
Dorim sa recrutam si sa angajam persoane ce au responsabilitatea de a fotografia si filma evenimente importante in orasul Bucuresti. Se alcatuiesc echipe de tineri profesionisti (sau in devenire) care vor fi indrumati si invatati in arta foto / video in scopul captarii tuturor momentelor. Folosim echipamente profesionale si anume aparate foto DSLR Nikon si camere profesionale de Panasonic

Persoanele vor fi segmentate exact pe domeniul unde vor activa si in speta fotograful va realiza fotografii profesionale si foarte putin se va inclina pe partea video dar este important sa aiba notiuni minime si pe partea video; identic va fi si cameramanul pe partea video iar la foto necesitand cunostinte minime. Pot aplica persoane M cat si F si este valabil pentru cei ce locuiesc in orasul Bucuresti din punctul de vedere al mobilitatii la firma.

CV-urile se trimit pe adresa contact@fototime.ro. Persoanele vor fi contactate telefonic si se va programa un interviu.

Cerinte
- Experienta in utilizarea aparatelor foto DSLR si a camerelor video profesionale sau semi profesionale. (experienta actuala in domeniul filmarilor si a fotografiei la evenimente sau in domeniul televiziunii este un avantaj).
- Disponibilitatea de a lucra in weekend in Bucuresti si nu numai.
- Punctualitate, responsabilitate si dorinta de a invata - este un punct forte! Respect pentru persoanele cu care se interactioneaza si spirit de echipa.

- Pasiune pentru fotografie si filmari, si dorinta de a se auto depasi mereu si de a invata din mers.
- Experienta minima in evenimente cum ar fi nunti si botezuri.

Beneficii Oferite
- Salariu platit pe eveniment.
- Integrarea intr-o echipa tanara dinamica si devenirea unui profesionist in adevaratul sens al cuvantului.
- Pe tot parcursul evenimentului se asigura consumatie inclusiv la restaurant.
Descrierea firmei
FotoTime.ro - Servicii profesionale foto video evenimente – nunti si botezuri
http://www.fototime.ro/contact
Claudiu Butculescu | 0749.244.103 | FotoTime.ro
butcuu@gmail.com
 
Mesaje: 7
Membru din: Dum Feb 01, 2015 10:45 am

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde twinlens » Joi Ian 07, 2016 9:53 pm

Salut!

Suntem tineri arhitecți îndrăgostiți de fotografie. Iubim frumosul, de aceea ne dorim să-l suprindem în fotografiile noastre oriunde și oricând avem ocazia. Suntem de părere că atunci când lucrurile sunt făcute din dragoste, cu entuziasm și răbdare, rezultatul este unul pe măsura. Același lucru vă dorim și vouă în viață, să aveți răbdare și să faceți totul din inimă.

Portofoliul nostru il puteti vedea aici http://twinlens.ro/
sau puteti lua legatura cu noi pe pagina noastra de fb https://www.facebook.com/twinlens.studio

Suntem deschiși ideilor voastre legate de sesiuni foto, disponibili pentru a călători oriunde aveți nevoie de noi pentru ședinte foto în natură sau pe straduțele oricărui orașel sau sătuc boem.

Dacă aveți întrebări sau doriți să luați legătura cu noi nu ezitati să ne scrieți la studio(at)twinlens.ro !
twinlens
 
Mesaje: 11
Membru din: Dum Iun 28, 2015 6:29 pm

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde Marius Titulescu » Joi Oct 13, 2016 12:11 pm

Salutare! Mai e valabil anuntul?
Daca da, va rog sa-mi dati o data a evenimentului.
____________________________________________
Marius de la invitatii Garf
Marius Titulescu
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Noi 03, 2015 11:43 pm

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde Dimitriyus » Sâm Oct 15, 2016 9:01 am

Marius Titulescu scrie:Salutare! Mai e valabil anuntul?
Daca da, va rog sa-mi dati o data a evenimentului.
____________________________________________
Marius de la invitatii Garf

Ce?
Dimitriyus
 
Mesaje: 107
Membru din: Dum Dec 28, 2014 10:41 am

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde oanceaalexandra85 » Joi Oct 18, 2018 12:31 pm

Buna ! Am avut de curand nunta, in Iunie, am avut mari batai de cap cu alegerea fotografului pana cand o prietena mi-a recomandat un site unde chiar am avut de unde alege! Vi-l recomand si voua, cine stie poate va ajuta :) https://www.boogit.ro/s/photo_video
oanceaalexandra85
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Oct 18, 2018 12:22 pm

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde clambin78 » Joi Iul 06, 2023 12:17 pm

The forums you share are really helpful to me, I will follow your posts regularly. For more information about me, go here: retro games
clambin78
 
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mai 10, 2023 6:37 am

Re: Caut fotograf si cameraman pentru nunta si botez

Mesajde clamsrecent » Mar Oct 03, 2023 3:38 am

oanceaalexandra85 scrie:Buna ! Am avut de curand nunta, in Iunie, am avut mari batai de cap cu alegerea fotografului pana cand o prietena mi-a recomandat un site unde chiar am avut de unde alege! Vi-l recomand si voua, cine stie poate va ajuta :) https://www.boogit.ro/s/photo_videoconnections

OK, mulțumesc, voi lua în considerare această opțiune în continuare.
clamsrecent
 
Mesaje: 2
Membru din: Mar Iul 18, 2023 9:38 am


Înapoi la Inchirieri, imprumuturi si job-uri foto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 0 vizitatori

cron