Acum este Vin Mar 29, 2024 1:02 am

Articole Nikonisti.ro

Vreau Zoom optic mare

Mesaje sterse

Re: Vreau Zoom optic mare

Mesajde AndreasCristian » Dum Dec 07, 2014 5:07 pm

leonardusius scrie:
obama scrie:Mai Leo (asta e nume de tigan, corecteaza-ma daca gresesc), ca ai furat si tu primul tau dslr si nu stii ce sa faci cu el - am inteles, dar sa raspunzi cu jigniri gratuite la niste sfaturi utile pentru tine si cateva critici obiective - asta inseamna ca nu ai primit prea multa educatie de la ma-ta. Dar probabil nici ea nu a avut de unde s-o dea. Esti cocalarul clasic care confunda critica cu jignirea. Cand am spus ca esti obraznic si ignorant m-am referit la faptul ca-i iei la rost pe niste oameni care stiu mai multe decat tine si la faptul ca nu faci nici cel mai mic efort sa inveti. Acum am inteles de ce - nu te ajuta prea mult intelectul. Ce ai spus tu sunt jigniri. Daca intentionam sa te jignesc spuneam ceva de genul asta: ai o capacitate cognitiva redusa (prost, in limbajul tau), n-ai cei 7 ani de acasa (multi tigani nu ii au), esti incapabil sa asimilezi informatii noi sau critici constructive, plus de asta e greu sa treci de la vandut tigari de contrabanda prin piete la fotografie. In alta ordine de idei, daca imi spuneai asta in trafic maturam bordurile cu tine.

Nu te mai obosi sa raspunzi cu alte invective. Sunt imun la jigniri din partea taranilor de la coada vacii. Singurele jigniri care ma afecteaza sunt cele venite de la oameni cu cap. Cele din partea ta pot genera cel mult mila.

Credeai ca te poti ''pisa'' cu ifosele tale pe palaria oricui.....nou-venit. Ei, uite ca nu-ti merge, mai dai si de ''tigani'' care te baga'n piz.a matii cat ai zice peste, boule !


Stii ca daca Hitler mai traia tu nu mai comentai aici , nu?
Avatar utilizator
AndreasCristian
 
Mesaje: 152
Membru din: Lun Mai 05, 2014 11:38 pm
Localitate: Oxford

Re: Vreau Zoom optic mare

Mesajde Calvaria » Lun Dec 08, 2014 9:52 am

ce cauta astea pe un forum foto??? eu v-as bana pe toti 2-3 luni pana... ati invata injuraturi noi :lol:
Avatar utilizator
Calvaria
 
Mesaje: 439
Membru din: Lun Sep 07, 2009 3:16 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Vreau Zoom optic mare

Mesajde Toni Stefan » Lun Dec 08, 2014 10:23 am

Calvaria scrie:ce cauta astea pe un forum foto??? eu v-as bana pe toti 2-3 luni pana... ati invata injuraturi noi :lol:


sa inteleg ca problema ta este lipsa inovatiei pe partea de vocabular 'porcos' a acestor useri :))?
Avatar utilizator
Toni Stefan
 
Mesaje: 623
Membru din: Lun Mar 31, 2014 6:50 pm

Re: Vreau Zoom optic mare

Mesajde RPP » Lun Dec 08, 2014 11:55 am

Stiu ca e penurie de moderator pe acest forum dar nu se gaseste macar 1 sa inchida acest topic? I s-a explicat omului mai mult sau mai putin tehnic si refuza sa inteleaga. Sau nu are capacitatea sa inteleaga.

Ba mai mult, au inceput si atuncatul de noroi tip bazar.

Topicul trebuie clar inchis si eventual aromatizat cu 1-2 ban-uri.

Dnul. Radu, Tudor, careva?

Multumesc.
RPP
 
Mesaje: 255
Membru din: Vin Noi 06, 2009 4:22 pm
Localitate: Iasi

Re: Vreau Zoom optic mare

Mesajde techdetects » Joi Dec 19, 2019 3:45 pm

I propose that from now on we no longer answer any questions or those who ask questions without even reading the manual. unfortunately the forum is not moderate otherwise all the Melelists and lazy people would not have access.
techdetects
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Dec 19, 2019 3:40 pm

Anterior

Înapoi la Cos de gunoi

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori

cron