Acum este Sâm Apr 27, 2024 11:26 am

Articole Nikonisti.ro

Scoala de tehnica si arta fotografica New Age Photography

Va tinem la curent cu tot ceea ce este nou

Scoala de tehnica si arta fotografica New Age Photography

Mesajde Highlander » Joi Dec 17, 2009 1:27 am

Scoala de tehnica si arta fotografica “New Age Photography” se adreseaza atat incepatorilor cat si amatorilor avansati in fotografie.
Scoala trateaza atat elementele de tehnica si arta fotografica incepand cu notiunile introductive in fotografie si ajungand la abordarea aprofundata a anumitor stiluri fotografice, cat si procesarea profesionala in Adobe Photoshop CS3 si CS4 si Adobe Lightroom.

• Cursurile se desfasoara pe durata a 12 luni, cele teoretice avand loc o data pe saptamana ( dupa ora 18:30 ), iar cele practice o data la doua saptamani ( de obicei intr-o zi de weekend ). Ziua de curs se stabileste in functie de disponibilitatea participantilor.
• Notiunile de tehnica si arta fotografica nu sunt doar prezentate in cadrul cursurilor, ci sunt explicate si argumentate, astfel incat sa le permita celor care si le insusesc, sa le utilizeze in mod creativ.
• Este de preferat ca fiecare cursant sa dispuna , cel putin, de un DSLR “entry level”, pentru a exersa si aplica in practica notiunile teoretice invatate!
• • Inscrierea la cursurile scolii este limitata de numarul de locuri disponibile (25).
• Cursurile vor incepe de la data de 17 februarie 2010.
Termenul limita de inscriere este 15 februarie 2010.


Mai multe detalii puteti obtine accesand site-ul scolii:
http://www.newagephotography.ro
Highlander
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Ian 18, 2009 7:23 pm

Re: Scoala de tehnica si arta fotografica New Age Photography

Mesajde Highlander » Joi Apr 08, 2010 11:48 am

O noua grupa va incepe cursurile pe data de 14 mai 2010. Inscrierile se pot face pana pe data de 12 mai!
Highlander
 
Mesaje: 12
Membru din: Dum Ian 18, 2009 7:23 pm


Înapoi la Stiri/Anunturi Nikon in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 25 vizitatori