Acum este Sâm Apr 27, 2024 2:12 pm

Articole Nikonisti.ro

Doua noi seminarii Nikon DSLR

Va tinem la curent cu tot ceea ce este nou

Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde Radu_Grozescu » Joi Iul 22, 2010 1:39 pm

Am placerea sa va anunt doua noi seminarii:

Nikon DSLR - ghid practic pentru incepatori
31 iulie 2010, orele 10:00-14:00

si

Nikon DSLR - ghid practic pentru avansati
31 iulie 2010, orele 15.00-19.00

Posibilitate de discount 66% !!!
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde parpa_tupac » Vin Iul 23, 2010 8:04 am

Buna ziua,
Am o intrebare: Daca am D90 si sunt foarte familiar cu notiunile de baza(Cursul pentru incepatori)si as dori sa particip cu aparatul meu la "Ghid practic pentru avansaţi – seminar foto" ar fi o problema?
Avand in vedere ca am achizitionat aparatul de la F64 platesc pe ghid 50(,32 :D ) Ron?Trebuie sa aduc factura sau ma cauta in sistem baietii/fetele de la F64?

Multumesc anticipat,

Radu Andreika
Cu stima,
Radu Andreika
Avatar utilizator
parpa_tupac
 
Mesaje: 694
Membru din: Mie Iul 08, 2009 8:27 am
Localitate: Targu-Mures

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde Radu_Grozescu » Vin Iul 23, 2010 8:18 am

parpa_tupac scrie:Buna ziua,
Am o intrebare: Daca am D90 si sunt foarte familiar cu notiunile de baza(Cursul pentru incepatori)si as dori sa particip cu aparatul meu la "Ghid practic pentru avansaţi – seminar foto" ar fi o problema?


Tocmai pentru a clarifica aceste lucruri am pus in descriere:

”Seminarul se adresează în special fotografilor care doresc sa exploreze caracteristicile avansate ale DSLR-urilor în ideea de a putea aborda proiecte fotografice mai ambiţioase.

Seminarul este dedicat atât utilizatorilor cât şi celor care sunt eventual interesaţi de achiziţionarea unui DSLR Nikon din gama mid şi high-level: D300s, D700, seria D3.

Sunt bineveniţi şi posesorii de aparate DSLR de alte mărci, multe noţiuni prezentate fiind de interes general.”


Deci nu este important ce aparat aveti, ci intentiile pe care le aveti pentru viitor :-)

Sunteti deci binevenit la oricare dintre ele.

Oricum, impartirea aparatelor Nikon in doua clase este oarecum dificila, daca cititi cu atentie am pus entry/mid la incepatori, mid/high la avansati, D90 fiind cumva intre ele :-)

parpa_tupac scrie:Avand in vedere ca am achizitionat aparatul de la F64 platesc pe ghid 50(,32 :D ) Ron?Trebuie sa aduc factura sau ma cauta in sistem baietii/fetele de la F64?


Asta lamuriti cu cei de la F64 cand va inscrieti, ei se ocupa de partea logistica. Din cate stiu, au un sistem bine pus la punct, dar mai bine ii intrebati. Va sfatuiesc insa sa va inscrieti din timp la ei :-)
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde parpa_tupac » Vin Iul 23, 2010 9:47 am

Radu_Grozescu scrie:Va sfatuiesc insa sa va inscrieti din timp la ei :-)



Done! ;)
Abia astept! E interesant sa cunosti/vezi colegi de pe forum
Cu stima,
Radu Andreika
Avatar utilizator
parpa_tupac
 
Mesaje: 694
Membru din: Mie Iul 08, 2009 8:27 am
Localitate: Targu-Mures

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde Radu_Grozescu » Vin Iul 23, 2010 10:13 am

parpa_tupac scrie:Done! ;)
Abia astept! E interesant sa cunosti/vezi colegi de pe forum


Multumesc mult pentru interesul acordat seminarului.

Apreciez si ca veniti de la o distanta considerabila pentru un seminar de 1/2 zi.
La seminarul de fotografie de nunta am intr-adevar participanti din toata tara, dar macar acela este de o zi.
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde parpa_tupac » Vin Iul 23, 2010 10:25 am

...pai impac si capra si varza :lol:
Sotia mea e din Bucuresti si cu un drum mergem si la ai ei.
PS.Sotia nu e nici una din cele doua in comparatia de mai sus :!: :)
Cu stima,
Radu Andreika
Avatar utilizator
parpa_tupac
 
Mesaje: 694
Membru din: Mie Iul 08, 2009 8:27 am
Localitate: Targu-Mures

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde mobert » Vin Iul 23, 2010 11:04 am

As dori sa stiu, pe viitor, vor mai fi seminarii ca acestea?
Din pacate nu pot veni pe 31 Iulie. :(
mobert
 
Mesaje: 17
Membru din: Vin Ian 29, 2010 4:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde Radu_Grozescu » Vin Iul 23, 2010 11:18 am

mobert scrie:As dori sa stiu, pe viitor, vor mai fi seminarii ca acestea?
Din pacate nu pot veni pe 31 Iulie. :(


Ambele seminarii Nikon, atat cel pentru link magazin online, cat si cel pentru link magazin online, vor fi organizate lunar.

Pentru o mai mare claritate, nu este important in alegerea seminarului ce aparat aveti acum, ci nivelul seminarului care va intereseaza.

Pentru obtinerea reducerii de 66% (costul ajunge in jur de 50 lei), discutati la inscriere cu cei de la link magazin online.
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde mobert » Vin Iul 23, 2010 11:26 am

Radu_Grozescu scrie:Ambele seminarii Nikon, atat cel pentru link magazin online, cat si cel pentru link magazin online, vor fi organizate lunar.

Pentru o mai mare claritate, nu este important in alegerea seminarului ce aparat aveti acum, ci nivelul seminarului care va intereseaza.

Pentru obtinerea reducerii de 66% (costul ajunge in jur de 50 lei), discutati la inscriere cu cei de la link magazin online.


Multumesc frumos pentru raspuns. Deocamdata ma intereseaza nivelul de incepator.
Vad ca ati adus vorba de reducere. Aceasta reducere va fi prezenta lunar si doar odata sau o pot folosi pentru ambele seminarii in luni diferite?
mobert
 
Mesaje: 17
Membru din: Vin Ian 29, 2010 4:14 pm
Localitate: Bucuresti

Re: Doua noi seminarii Nikon DSLR

Mesajde Radu_Grozescu » Vin Iul 23, 2010 11:44 am

mobert scrie:Vad ca ati adus vorba de reducere. Aceasta reducere va fi prezenta lunar si doar odata sau o pot folosi pentru ambele seminarii in luni diferite?


Nu stiu nici eu mai multe despre reducere, decat ce scrie in pagina link magazin online.

Cel mai sigur este sa intrebati la link magazin online.

Va pot raspunde la intrebari privind seminarul, dar nu si logistica.

Accept si sugestii pentru subiectele de interes pentru Nikonisti, asa ca ii rog pe toti cei interesati fie sa posteze aici, fie sa ma contacteze direct.

Daca postati sugestii de teme, va rog sa specificati si seminarul in care ar trebui incluse.

Multumesc mult,
Ultima oară modificat de Radu_Grozescu pe Vin Iul 23, 2010 11:58 am, modificat 1 dată în total.
Cu stimă,

Radu Grozescu

Avatar utilizator
Radu_Grozescu
 
Mesaje: 3950
Membru din: Sâm Ian 17, 2009 7:24 pm
Localitate: Bucuresti

Următorul

Înapoi la Stiri/Anunturi Nikon in Romania

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 26 vizitatori

cron