Acum este Joi Mar 28, 2024 1:41 pm

Articole Nikonisti.ro

Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme de

Reguli forum Regulament Vânzare/Cumpărare
1. Anunţurile listate în una din secţiunile de Vânzare sau Cumpărare trebuie să prezinte date de contact rapid – e-mail sau telefon pentru a complementa posibilitatea folosirii mesajelor private de pe forum.
2. Pentru anunţurile listate la categoria Vânzare, este necesară prezenţa unui preţ, fix sau negociabil pentru fiecare produs sau pentru întreg pachetul. De asemeni, este obligatoriu de menţionat oraşul din şi în care se face livrarea.
3. Starea produselor se va menţiona în anunţ, descriind pe cât posibil orice fel de probleme ce ar fi putut apărea pe parcurs (dacă acesta a fost prezent sau nu în service), dar şi durata posesiei produselor şi garanţia rămasă la zi (dacă este cazul). Imaginile pot complementa anunţul, dar nu sunt obligatorii.
4. Deoarece nu dorim transformarea forumului în magazin de desfacere, este interzisă postarea a mai mult de 3 produse la vânzare în acelaşi timp. Singurele excepţii de la această regulă sunt trusele foto.
5. Sunt permise doar anunțurile cu produse folosite ce nu fac obiectul intermedierilor si revânzărilor.
6. Sunt permise doar anunturile ce vizeaza produse foto, indiferent de brand.

Abaterea de la regulament va fi penalizată mai întâi cu un avertisment şi ulterior cu banarea activităţii utilizatorului pe forumul nikonisti.ro.

Sugestii:
1. Cereţi cât mai multe detalii legate de produsul dorit şi recomandaţi ca achiziţia să se facă în persoana.
2.Verificaţi feedback-ul altor useri în legătură cu userul ce pune produsul la vânzare pe forumul dedicat: viewforum.php?f=72
3. Dacă o tranzacţie s-a realizat cu succes şi sunteţi mulţumit de calitatea produsului şi a modului în care s-a desfăşurat vânzarea, postaţi în categoria menţionată mai sus.
4. Dacă suspectaţi o activitate aparte din partea unui user, sau au existat probleme pe parcurs, folosiţi butonul Report Post/Raportează acest mesaj sau mesaj privat către administrator/moderatorul forumului.

A fost reintrodus regulamentul pe secţiunea Vânzare/Cumpărare datorită abuzurilor ce au apărut în ultima perioada. Începând din acest moment, regulamentul este obligatoriu inclusiv pentru anunţurile actuale.

Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme de

Mesajde danut21 » Vin Apr 01, 2016 10:22 pm

Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme de utilizare pentru nunti, botezuri,onomastice etc cu tot cu blitz și obiective ideale pentru asa ceva. Astept și ofer seriozitate!

Sent from my SM-G928F using Tapatalk
danut21
 
Mesaje: 15
Membru din: Joi Iul 05, 2012 5:31 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde Adrian Vaida » Dum Apr 24, 2016 9:00 pm

daca nu ai gaasit inca si esti interesat am un kit D3 cu obiective , blitz si tot ce ai nevoie.
Adrian Vaida
 
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mar 02, 2014 1:32 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde SimionBaws » Lun Iul 04, 2016 4:51 pm

Am un nikon d3300 + sigma 17-50 f2.8 + blitz triopo TR 586EX (foarte puternic).
Obiectivul este foarte sharp si luminos, te poti interesa de el.
SimionBaws
 
Mesaje: 37
Membru din: Joi Mar 24, 2016 3:00 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde Mihai_ » Vin Sep 02, 2016 9:56 am

Salut, am exact ce vrei!
Te rog sa vezi anuntul meu.
Multumesc.
Mihai_
 
Mesaje: 27
Membru din: Vin Sep 02, 2016 8:19 am

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde dodan » Dum Sep 18, 2016 5:09 pm

d5200 nou nout si obiectiv 0 cadre 18-140 cutoate accesoriile din magazin 0723507097 Dan
dodan
 
Mesaje: 7
Membru din: Vin Ian 25, 2013 10:17 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde Ironmike1982 » Lun Oct 31, 2016 9:09 am

Daca nu ai gasit, am eu un Kit complet la vanzare ( D90, Tamron 17-50 2.8, 50 1.8D, 70-300 nikon, blit Nissin DI622 mark II, declansatoare pixel). Toate au fost cumparate de la f64, si am documente de provenienta si cutiile la toate.
Se poate vinde si pe componente ( 3200 RON fara 70-300).
Ironmike1982
 
Mesaje: 38
Membru din: Mar Noi 29, 2011 3:26 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde radu_ice » Mie Feb 08, 2017 2:15 pm

salut,vezi daca te intereseaza anuntul meu,eu sunt dj ,am vrut sa ma ocup si de fotografie insa....m-am lasat intre timp !!!
o zi buna !!!
viewtopic.php?f=45&t=49907
radu_ice
 
Mesaje: 4
Membru din: Joi Feb 04, 2016 9:02 pm

Re: Cumpăr kit dslr fara prea multe declansari si fara urme

Mesajde Mincu » Lun Feb 27, 2017 4:14 pm

Am un d610 cu aproximativ 11k de declanșării cu un 17-55f/2.8 de la nikon bliț SB 700 cu 2 seturi de acumulatori. Aștept mesaj în cazul în care sunteți interesat.
Mincu
 
Mesaje: 21
Membru din: Mie Iul 30, 2014 12:53 am


Înapoi la DSLR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator