Acum este Mie Apr 24, 2024 10:12 pm

Articole Nikonisti.ro

Probleme legate de promotia National Geographic

Intrebari sau probleme legate de promotie

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde dreamer » Mar Sep 14, 2010 10:28 am

La mine s-a rezolvat,e totul in regula si la zi. Multumesc.
Nikon D3000 18-55 VR Kit
dreamer
 
Mesaje: 2
Membru din: Vin Iun 04, 2010 10:07 am
Localitate: Campina(PH)

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde c.luchian » Dum Sep 19, 2010 11:48 am

Buna ziua!

Am luat un Nikon D90 kit in luna iulie si l-am inregistrat pe nikonisti.ro. Am primit un e-mail pe data de 19 august prin care eram informata ca voi primi abonamentul incepand cu luna septembrie, in prima jumatate a acestei luni.
Jumatatea lunii septembrie s-a cam dus, nu am primit nimic.
c.luchian
 
Mesaje: 24
Membru din: Dum Sep 19, 2010 11:42 am
Localitate: Botosani - Iasi

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Nikoninfo » Dum Sep 19, 2010 2:43 pm

Buna ziua, va rugam sa reveniti la adresa nikoninfo@skin.ro cu numele dumneavoastra complet pentru a va putea identifica si semnala intarzierea la abonamente@sanomahearst.ro
Multumim,
Nikon
Avatar utilizator
Nikoninfo
 
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 03, 2009 12:16 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde starblind » Joi Oct 14, 2010 9:50 pm

Am primit un mail in care am fost informat ca trebuie sa primesc revista incepand cu luna septembrie, in prima jumatate a lunii. Daca nu o primesc, sa semnalez faptul. Am semnalat. Nimic. Pe la inceputul lui octombrie semnalat iarasi pe un ton ceva mai sever. Primit raspuns dintrodata, ca s-a strecurat o greseala la Posta Romana (nemaiauzit dealtfel :D ), si ca revista s-a livrat la alta destinatie, dar fara doar si poate, cei de la Sanomahearst au trimis numarul din septembrie prin curier, si au remediat si problema de la posta, asa ca numarul din octombrie l-am primit deja in cutia postala. Deci invatatura este ca trebuie semnalat orice neregula, si daca esti destul de ferm, se solutioneaza problema, doar ca niste paraziti de la posta romana inca se distreaza pe banii nostrii, si inca se mira, vai, de ce Doamne, posta intra in faliment. Sper sa intimple acest lucru cat de curand.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics.
Even if you win, you're still retarded.
Avatar utilizator
starblind
 
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 22, 2010 11:31 am
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Mirel » Mie Noi 24, 2010 3:33 pm

Am cumparat in Iulie un nikon d3000 + nikon35mm care avea la promitie abonamentul National geographic pe 6 luni.
NICI AZI NU AM PRIMIT NIMIC!!!!!!!
Mirel
 
Mesaje: 19
Membru din: Mie Sep 22, 2010 1:55 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde emil » Joi Noi 25, 2010 10:00 am

Mirel scrie:Am cumparat in Iulie un nikon d3000 + nikon35mm care avea la promitie abonamentul National geographic pe 6 luni.
NICI AZI NU AM PRIMIT NIMIC!!!!!!!


In primul rand, te-ai inscris pe site ?
In al doilea rand, ai primit mailul de confirmare ca ai fost inregistrat si ca vei primi revista din luna x ?

Daca la ambele raspunsul este da, atunci trimite un email la nikoninfo@skin.ro ca sa-i anunti ca nu ai primit revista. Daca nu ii anunti, ei nu au de unde sa stie ca nu ai primit revista.

P.S. si mie mi-a "disparut" prima revista, am vb cu cei de la posta si s-ar parea ca cineva "binevoitor" a luat revista din cutia mea postala (nu incape cu totul deci o parte era afara asa ca oricine putea sa o scoata). Am vb cu postasul si i-am zis ca daca nu sunt acasa sa-mi lase personal revista, sa-mi lase o instiintare si sa lase revista la oficiul postal de care apartin. Ei bine, de atunci nu mi-a mai disparut nici macar una dintre reviste.

In concluzie, vb si cu postasul ca sa nu lase revista daca nu incape complet in cutia postala.
There’s no teacher who can teach us anything new He can just help us to remember the things we always knew. ~ ENIGMA
Avatar utilizator
emil
 
Mesaje: 559
Membru din: Joi Mai 28, 2009 9:08 pm
Localitate: Timisoara

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Nikoninfo » Lun Noi 29, 2010 11:29 am

Mirel scrie:Am cumparat in Iulie un nikon d3000 + nikon35mm care avea la promitie abonamentul National geographic pe 6 luni.
NICI AZI NU AM PRIMIT NIMIC!!!!!!!


Buna ziua,

Asteptam pe adresa nikoninfo@skin.ro un mesaj cu numele dumneavoastra complet pentru verifica situatia abonamentului National Geographic.
Multumim,
Nikon
Avatar utilizator
Nikoninfo
 
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 03, 2009 12:16 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde alynex » Lun Dec 06, 2010 8:38 pm

Si eu astept de ceva timp sa primesc ceva dar momentan nimic.
Aparatul l-am cumparat in septembrie,imediat m-am si inregistrat.
Pana acum nimic.
Si acum cu actualizarea adresei pentru calendarul 2011,nici nu merge site-ul sa ma logeze macar...
alynex
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Sep 29, 2010 11:19 am
Localitate: Timisoara

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde hyp » Mie Dec 08, 2010 9:18 pm

daca proastpat am achizitionat un d7000 beneficiez de promotia 6 luni national geographic?
Avatar utilizator
hyp
 
Mesaje: 426
Membru din: Mar Mar 09, 2010 11:47 am
Localitate: Iasi

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Nikoninfo » Mar Dec 14, 2010 1:06 pm

De promotia National Geographic beneficiaza DSLR-urile Nikon achizitionate de la unul dintre partenerii oficiali din Romania si pe ale caror cutii este prezent sticker-ul de promotie.
In cazul fiecarui produs Nikn care beneficiaza de o promotie, pe cutia acestuia se afla un sticker care semnaleaza prezenta promotiei (a bonusului sau avantajului respectiv), fie ca este vorba despre abonamentul National Geographic, fie despre garantia extinsa de 2/3 ani etc., mentiunile respective sunt anuntate, astfel incat clientul sa fie complet informat in momentul achizitonarii aparatului.
Multumim,
Nikon
Avatar utilizator
Nikoninfo
 
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 03, 2009 12:16 pm

AnteriorUrmătorul

Înapoi la Abonamente National Geographic

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

cron