Acum este Joi Mar 28, 2024 7:27 pm

Articole Nikonisti.ro

Probleme legate de promotia National Geographic

Intrebari sau probleme legate de promotie

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Nikoninfo » Mar Dec 14, 2010 1:11 pm

alynex scrie:Si eu astept de ceva timp sa primesc ceva dar momentan nimic.
Aparatul l-am cumparat in septembrie,imediat m-am si inregistrat.
Pana acum nimic.
Si acum cu actualizarea adresei pentru calendarul 2011,nici nu merge site-ul sa ma logeze macar...


Va rugam sa semnalati orice probleme legate de logarea pe site sau de lipsa livrarii abonamentului National Geographic la adresa nikoninfo@skin.ro.
Multumim,
Nikon
Avatar utilizator
Nikoninfo
 
Mesaje: 59
Membru din: Joi Dec 03, 2009 12:16 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde ramonaa23 » Joi Feb 03, 2011 8:40 pm

Buna, am si eu o intrebare..acum aprox 10 luni am achizitionat un aparat foto care avea inclus cele 6 luni de abonament national geographic..am tot amanat inscrierea produsului pe site, iar azi cand am facut acest lucru nu a mentionat nicaieri ca as mai primi revista, a cam expirat oferta in cazul meu?
ramonaa23
 
Mesaje: 1
Membru din: Joi Feb 03, 2011 8:33 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde starblind » Joi Feb 03, 2011 8:56 pm

Buna dimineata. Dar nu te intrista, inseamna ca nu-ti era atat de importanta revista, daca ai tot amanat inscrierea timp de 10 luni. Stii cum e, si din casa e indicat sa mai arunci lucrurile pe care nu le-ai folosit timp de un an.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics.
Even if you win, you're still retarded.
Avatar utilizator
starblind
 
Mesaje: 205
Membru din: Mie Sep 22, 2010 11:31 am
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde Nahor » Sâm Aug 13, 2011 9:48 am

Din pacate eu nu am primit nici un numar din revista, astept din decembrie 2010...probabil am pretentii prea mari, probabil sunt eu prea "nerabdator"....o sa-mi revizuiesc atitudinea, promit !!!
Trist este ca orice firma, orice editura, oricine si orice ar fi, oricat de serioasa este....cand a ajuns in Romania, sa terminat totul, de la Bauturi rcositoare, la Autoturisme...la ce vreti voi !!!!!! :(
Nahor
 
Mesaje: 1
Membru din: Mie Dec 09, 2009 10:34 pm

Re: Probleme legate de promotia National Geographic

Mesajde emil » Dum Aug 14, 2011 11:47 am

Nahor scrie:Din pacate eu nu am primit nici un numar din revista, astept din decembrie 2010...probabil am pretentii prea mari, probabil sunt eu prea "nerabdator"....o sa-mi revizuiesc atitudinea, promit !!!
Trist este ca orice firma, orice editura, oricine si orice ar fi, oricat de serioasa este....cand a ajuns in Romania, sa terminat totul, de la Bauturi rcositoare, la Autoturisme...la ce vreti voi !!!!!! :(


Atata vreme cat nu anuntati ca sunt probleme, cei de la Nikon nu au cum sa faca ceva, stiti, nu au "bila de cristal" ca sa ghiceasca ce se intampla in lume :D

Daca citeai putin acest thread, primeai si raspuns la ce trebuie sa faci ca sa rezolvi problema :
Nikoninfo scrie:Va rugam sa semnalati orice probleme legate de logarea pe site sau de lipsa livrarii abonamentului National Geographic la adresa nikoninfo@skin.ro.
There’s no teacher who can teach us anything new He can just help us to remember the things we always knew. ~ ENIGMA
Avatar utilizator
emil
 
Mesaje: 559
Membru din: Joi Mai 28, 2009 9:08 pm
Localitate: Timisoara

Anterior

Înapoi la Abonamente National Geographic

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron