Acum este Joi Mar 28, 2024 11:50 am

Articole Nikonisti.ro

vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Inchirieri si imprumuturi de aparatura foto si accesorii, oferte de job-uri foto.
Reguli forum Sunt permise numai anunturi din partea persoanelor fizice. Forumul nikonisti.ro nu isi asuma nicio responsabilitate legata de disputele rezultate in urma inchirierilor si imprumuturilor.

vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde Lizard » Mie Aug 23, 2017 8:16 pm

Buna!

Vreau sa inchiriez corp + ob + blit pe data de 3 septembrie in Cluj Napoca.

Cine este interesat rog sa-mi dea PM si vorbim detalii!

Thx!

Cristi
Lizard
 
Mesaje: 493
Membru din: Sâm Mai 07, 2011 3:21 pm

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde sanumen19 » Vin Mai 01, 2020 9:54 am

Buna!
As dori sa-ti dau un sfat, daca nu te superi, o spun din propria experienta. Chiar ar fi mult mai bine sa-ti cumperi totul al tau. Stiu ca la prima vedere suna straniu ca sa dai o multime de bani ca sa cumperi toate uneltele cind ai posibilitatea sa inchiriezi, dar nu poti fi niciodata sigur ca dupa nu o sa ai probleme cu proprietarii. Eu am trecut prin asta de multe ori pina nu am gasit acesti baieti 2get.ro. Ei pestreaza tot felul de unelte si cule electrice, pina si electrocasnice. Ofera garantie si livrare foarte rapida. Pina si sotia mea, care este foarte pretentioasa hehe, este multumita de mixerul electric pe care i l-am cumparat de la ei. Deci, crede-ma o sa uiti de bani!
sanumen19
 
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Apr 18, 2020 10:30 am

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde BatMo » Sâm Mai 02, 2020 1:53 pm

sanumen19 scrie:Buna!
As dori sa-ti dau un sfat, daca nu te superi, o spun din propria experienta. Chiar ar fi mult mai bine sa-ti cumperi totul al tau. Stiu ca la prima vedere suna straniu ca sa dai o multime de bani ca sa cumperi toate uneltele cind ai posibilitatea sa inchiriezi, dar nu poti fi niciodata sigur ca dupa nu o sa ai probleme cu proprietarii. Eu am trecut prin asta de multe ori pina nu am gasit acesti baieti 2get.ro. Ei pestreaza tot felul de unelte si cule electrice, pina si electrocasnice. Ofera garantie si livrare foarte rapida. Pina si sotia mea, care este foarte pretentioasa hehe, este multumita de mixerul electric pe care i l-am cumparat de la ei. Deci, crede-ma o sa uiti de bani!


Au trecut doar 3 ani de cand a fost deschis topicul.
Nikon Z6,Tamron 24-70G2,Nikon D800,Nikon 24-70 f2.8G,Nikon 85 f1.4G
BatMo
 
Mesaje: 91
Membru din: Mar Ian 02, 2018 3:00 pm
Localitate: Cluj-Napoca

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde andree23 » Mar Sep 26, 2023 11:34 am

Customizing your car in highway racer 2 is a creative way to express your style. I love making my car unique
andree23
 
Mesaje: 8
Membru din: Mar Apr 18, 2023 10:42 am

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde annata20 » Lun Oct 02, 2023 10:36 am

Cluj-Napoca has something for everyone, regardless of age or interest. This post will inform you the best things to see and do in Cluj-Napoca during your September visit. Get inspired by the September events, activities, attractions, and experiences. We'll tell you where to go to find events depending on your connections game interests, whether they're food, culture, art, music, sports, or anything else.
annata20
 
Mesaje: 4
Membru din: Lun Oct 02, 2023 10:24 am

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde amityusa0106 » Sâm Oct 21, 2023 3:55 am

I have read your post very carefully and I just want to say that the information Suika game you shared is really great and I have learned a lot from it.
amityusa0106
 
Mesaje: 7
Membru din: Sâm Dec 17, 2022 5:26 am

Re: vreau sa inchiriez scule in cluj pe 3 sept

Mesajde OKBet » Mar Oct 24, 2023 12:02 pm

I Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.
online sports betting philippines
OKBet
 
Mesaje: 69
Membru din: Mie Aug 23, 2023 8:57 am


Înapoi la Inchirieri, imprumuturi si job-uri foto

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori