Acum este Vin Mar 29, 2024 2:20 pm

Articole Nikonisti.ro

Schimbare Shutter

Sfaturi de achizitie si discutii despre toate modelele FX si DX de la Nikon

Schimbare Shutter

Mesajde robertandrei » Lun Aug 29, 2022 7:53 pm

Salut, trebuie sa schimb shutterul la un nikon d610 si am intrebat la mai multe serviceuri, kamerawerk dar nu au disponibila piesa, decat peste cateva luni, la moptics imi cer 1000 lei iar la restart service care cica e serviceul oficial Nikon din Romania mi-au cerut 650 lei vad ca acesta este foarte 'apreciat' :))

Nu vreau sa ma zgarcesc si sa aleg cel mai ieftin, va intreb pe voi ce service recomandati, poate ati interactionat si cu acestea mentionate de mine, e o interventie majora si vreau sa ma duc la un service competent.
robertandrei
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Aug 29, 2022 3:25 pm

Re: Schimbare Shutter

Mesajde andrei.turca.photo » Vin Feb 03, 2023 6:22 pm

Cum ai reusit sa strici shutter-ul? :? ALa ar trebui sa fie cel mai rezistent buton din toata camera.

Anyway, ai reusit sa rezolvi pana la urma, cred ca e de mult aceasta postare...
Avatar utilizator
andrei.turca.photo
 
Mesaje: 15
Membru din: Dum Ian 29, 2023 10:56 am
Localitate: Iasi

Re: Schimbare Shutter

Mesajde theodoreevans » Vin Iun 30, 2023 5:44 am

Your blog gave us useful information that we can use. All of the tips in your post are great. Many thanks for giving. Keep blogging fnaf
theodoreevans
 
Mesaje: 2
Membru din: Joi Apr 06, 2023 6:32 am

Re: Schimbare Shutter

Mesajde partridgeilliterate » Mar Iul 04, 2023 10:44 am

ISO, diafragma, viteza și balansul de alb: patru parametri pe care îi voi descrie în acest videoclip vă vor ajuta să înțelegeți și să utilizați orice cameră, de la Sony, Canon, geometry dash unblocked Nikon până la Leica.
partridgeilliterate
 
Mesaje: 4
Membru din: Mar Iul 04, 2023 9:57 am

Re: Schimbare Shutter

Mesajde markola » Dum Iul 23, 2023 8:33 pm

Wow, this is engrossing to read. I'm glad I came across this and had the opportunity to read it. You did a fantastic job with the information. It was very enjoyable for me fnaf. Thank you for providing such valuable and unique information five nights at freddy's game.
markola
 
Mesaje: 6
Membru din: Dum Mar 12, 2023 9:41 am
Localitate: nevada

Re: Schimbare Shutter

Mesajde Angel17 » Joi Aug 17, 2023 10:33 am

I love this forum. You provide a lot of useful information here. Thanks for sharing! Lima roofing
Angel17
 
Mesaje: 53
Membru din: Sâm Iul 22, 2023 3:14 pm


Înapoi la Nikon DSLR

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori

cron