Acum este Vin Mar 29, 2024 12:58 am

Articole Nikonisti.ro

Nikon Coolpix L340

Sfaturi de achizitie si discutii despre toate modelele Nikon COOLPIX

Nikon Coolpix L340

Mesajde Emi Ilie » Dum Feb 28, 2016 6:18 pm

Salut, doar mi-am achizitionat de 1 saptamana acest aparat foto si vreau sa stiu mai multe despre el.

*A fost o achizitie buna?
*Pentru un incepator este bun?
*Imi puteti recomanda un trepied intre 30-50 de lei?


BIG Question: Ce setari mi-ati recomanda pentru o "sedinta" foto unor prieteni de familie?
(adica ISO, ce tip de scena, etc)
Emi Ilie
 
Mesaje: 1
Membru din: Sâm Feb 27, 2016 9:05 pm

Re: Nikon Coolpix L340

Mesajde emil » Lun Feb 29, 2016 3:30 pm

De vreme ce ai cumparat deja camera nu cred ca mai conteaza daca a fost sau nu o achizitie buna :)

Nu exista setari generale, setarile depind in primul rand de cata lumina ai si ce vrei sa fotografiezi. Iti recomand sa faci cat mai multe poze in cat mai multe conditii folosind cand mai multe setari si cu timpul vei invata ce setari sa folosesti in ce conditii.

Fiind incepator iti recomand sa-ti faci cont pe Nikonisti.ro (e diferit de contul de pe forum) si sa te uiti la filmuletele de pe http://www.nikonisti.ro/centrul-de-instruire-nikon

Bazele fotografiei sunt aceleasi, indiferent ca folosesti un telefon mobil, o compacta sau un DSLR, dieferenta e cat control ai asupra setarilor camerei.
There’s no teacher who can teach us anything new He can just help us to remember the things we always knew. ~ ENIGMA
Avatar utilizator
emil
 
Mesaje: 559
Membru din: Joi Mai 28, 2009 9:08 pm
Localitate: Timisoara

Re: Nikon Coolpix L340

Mesajde ddudekk » Lun Apr 16, 2018 9:03 pm

Este foarte util în opinia mea :)
ddudekk
 
Mesaje: 1
Membru din: Lun Apr 16, 2018 9:01 pm

Re: Nikon Coolpix L340

Mesajde clambin78 » Lun Oct 23, 2023 11:47 am

I learned a lot from your blog, and you can learn more about older video games to have more engaging experiences. I look forward to playing with you in the past! foodle
clambin78
 
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mai 10, 2023 6:37 am


Înapoi la Nikon COOLPIX

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori

cron